Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki kezdte avokadoval az...

Valaki kezdte avokadoval az elso melletaplalast?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 12:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Állitolag a legjobb,ha ezzel kezdjük,mert könnyen emészthetö es tele van vitaminokkal,aminek a babáknak szükségük van!!
2012. júl. 23. 12:15
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Szia!

Igaz én nem evvel kezdtem, de hallottam már róla.

Egy kis banánnal össze kell keverni és tápszerrel vagy anyatejjel kell megfelelő állagúra higítani.

2012. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Magyarországon szerintem nem jellemző ezzel kezdeni, de lehet akad itt olyan anyuka, aki külföldön él, szerintem inkább ott fordulhat elő, hogy ezzel kezdik.

Itt inkább alma, őszi jellemző.

Amúgy biztos, hogy egészséges és szerintem lehet elsők között adni.

2012. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kiki01 ***** válasza:
57%
Itthon nem kezdeném azzal, csak mert az itthon kaphatóakat állni kell hagyni egy ideig h puhák legyenek, az meg már nem az igazi. De ha nem itthon élsz és tudsz szerezni jó érettet akkor hajrá, én is azt adnám a babámnak.
2012. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én külföldön élek,és nekem a védono buzakasat meg koleskasat mondta,de nekem a gyerekeim nem szeretik,sot meg az almat is szembe koptek velem!Most kezdtem melletaplalni oket es a kovetkezo amit megprobalok az az avokado lesz!!
2012. júl. 23. 12:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!