Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi erről a gyerekülésről a...

Mi erről a gyerekülésről a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 23. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy teljesen alap gyerekülés. Célnak megfelel. Csak ne keveredj balesetbe.
2012. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem tartom biztonságosnak azért mert nekem túl tág ez a 9-36 kg. nem akarom elhinni h egy 9 kg-os babát ugyanugy tart mint egy 36 kg-os gyereket.
2012. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előzők véleményét osztom.


Brendonból, ha ár szerint rakom sorrendbe, akkor ez a legolcsóbb azok közül amikre azt mondom, hogy "ez biztos, hogy jó"


[link]

2012. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudom egyébként, hogy baromi drága... de a többi nincs tesztelve, ami több súlykategóriát ölel át, mint amit linkeltél, azok közül nem visznek egyet sem töréstesztre. Ha nincs sok pénzed rá, akkor is inkább azt mondom, hogy egy használt márkás, mint egy "nem bizonyított" új.
2012. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez pont az a márka, ami ingyen se kéne! A másik a Touragoo. A legjobb ülések: Concord, Maxi Cosi, BeSafe.
2012. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem venném meg. Nekem egy szempont volt fontos, mivel amúgy nem értek hozzá de a tesztekben megbíztam , ezért olyat kerestem aminek jó híre van és tesztelt ülés...mi sem élünk nagy lábon, simán veszek noname babakocsit a lányomnak és turkálós ruhát, de ezt fontosnak tartottam. Mi a 3-as válaszoló által belinkelt Maxi Cosi ülést vettük meg. Ennél többet mi sem tudtunk volna rá áldozni, olcsóbban viszont nincsenek jó ülések.
2012. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor sem kéne, ha ingyen adnák! Ilyenbe nem ültetnék gyereket! És iszonyat kényelmetlen is!

A 9-36 kg-os ülés pedig nem is túl jó (nem biztonsaágos) pl. egy 9-10 kg-os babának.

A Touragoo valamivel jobb, de az sem az igazi.

Ami már tuti: BeSafe, Maxi-Cosi, Römer, Concord

2012. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

neeeee

ez egy vicc kategória

nagyon vacak , nincs törés tesztje és hatalmas intervallumot ölel fel

2012. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utána olvastam már én is, és persze már nem is kell. Valahogy majd csak kispóroljuk rá a pénzt. Fontosabb, hogy a kislányom biztonságban legyen! Köszönöm a válaszaitokat!
2012. júl. 24. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!