Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A krumpli kóstoltatása esetén...

A krumpli kóstoltatása esetén is csak egy kanállal kezjünk vagy mehet több is?

Figyelt kérdés
Krumpli alma bébikajám van, azt adnán neki újként. Utazunk és mostmár kéne új ízt az alma, őszi után.
2012. júl. 23. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig 3-4 kanállal adok először, nem eggyel. Mivel ez bébiétel, így abban még kevesebb a burgonya, mintha re készítenéd. Nézd meg,hány százalék és annak függvényében add. Ha kb. 10%, akkor mehet fél üveg is.
2012. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam.És simán gyűrte befelé a kisfiam,nem is nagyon érdekelte,hogy újat eszik.Ha krumpli-alma,akkor nyugodtan adj neki annyit,amennyit elfogad.
2012. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
nem hiszem el, hogy egy szem krumplit nem tudsz megfőzni... bébikajával vezetni be a krumplit... hát ti tudjátok...
2012. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem se babaétellel kéne kezdeni. A házi kosztot próbálgasd, mert rá fog szokni az üvegesre.
2012. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsi 2 utolsó nem ez volt a kérdés :-/

8% van benne, úgyhogy többet adok neki majd.

Ha az őszi után elfogadta az almát, akkor a bébikaja után is elfogadja a további új ízt.

Ő nem ismeri az előitéleteket :-DD

köszi 2 első

2012. júl. 23. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó két válaszoló nagyon hasznos volt... Mi közötök hozzá, hogy babakaját ad a gyereknek, vagy kotyvaszt? És akkor mi van, ha "rászokik"? Ez nem kábítószer, jesszusom.

Hogy a kérdésre is válaszoljak: én eddig még soha nem kóstoltattam egy kanállal, mert annak tuti üvöltés lenne a vége. Ha a babám szeret valamit, akkor abból rendesen be akar zabálni, ha meg nem szereti, akkor egy kanállal se hajlandó megenni. Nyugodtan adj neki annyit, amennyit elfogad.

Amúgy én is csak üveges kaját adok a gyereknek. Nem csak azért, mert így egyszerűbb, hogy nem kell vele pepecselni, másrészt az üveges kajáról biztosan tudom, hogy bevizsgált, nincsenek benne káros anyagok stb, viszont ha veszel valami zöldséget, gyümölcsöt, arra ki tudja mi került rá.

2012. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyik lepontozott vagyok. Hát ennél nagyobb boldogságotok ne legyen az életben,mint ez a kritizálás!!!!!!!!!!
2012. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!