Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 hós babával mennétek...

5,5 hós babával mennétek vizpartra? Egősz nap távol lennénk, nem tudom hogyan viselné

Figyelt kérdés
tulajdonképpen az út is aggaszt, mivel 1 óra és elég meleg tud lenni az autóban. Ti hogyan csináljátok? csak én vagyok ilyen aggódós?
2009. júl. 15. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy menjetek!!! Nyár van és már elég nagy a manód, hogy utazzon, nézelődjön, új dolgokat lásson, tapasztaljon! Mi már egész pici kora óta úgy szoktattuk, hogy nem csak a házunkból áll a világ és tök jól bejött. Most 6 hós és rendszeresen járunk kirándulni, a Balcsin a nyaralóhoz, vásárolni stb. A napirendjét ha nagyjából betartod hidd el csak jót teszel neki, ha új ingerekkel találkozik. Vettünk egy utazóágyat, elviszem a saját kis ágyneműjét, hogy az otthoni illatokat érezze és ugyan olyan jól (sőt volt, hogy jobban) alszik. Az egy órás út pedig egyáltalán nem hosszú. Persze ha nem szokta a kocsikázást fél úton álljatok félre kicsit tornáztasd meg és uzsgyi kalandra fel!!!

Persze a picinél az ablakra tegyetek valamit ne tűzzön be a nap stb. ezekre figyelni kell!

Nekünk csak pozitív élményeink vannak az összes kirándulásunkról és még jobban olyanok vagyunk mint egy család, mivel az új dolgok alkalmával nekünk szülőknek is új feladataink vannak, amiket ha sikerül megoldani (és miért ne sikerülne) még több önbizalmat ad!

Úgyhogy hajrá, jó kirándulást!!!

2009. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi havonta utazunk 4 órát szülőkhöz és 4 órát vissza. Ki lehet bírni, bár minél később kezditek, annál rosszabb lehet.

Szerintem nyugodtan menjetek, semmi baj nem lesz, élvezni fogja. Ott vagy te neki, vigyél pár játékát, és semmi baj nem lesz.

EGyszer mindent el kell kezdeni:-)

2009. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!