Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós baba születése óta...

2 hós baba születése óta hapcizik, kb 1 hete köhög mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 hónapos a babám, mióta megszületett azóta hapcizik, mostanában elkezdett köhögni. Szárazon köhög, minden nap van, kb 2-3-szor. Nem folyik az orra, nem lázas.

Említettem már a védőnőnek, azt mondta száraz a levegő. Tegnap 50%-os páratartalomnál is köhintett.

Gondoltam a nyálra is, mert mostanában több nyála van.


2012. júl. 24. 04:59
 1/4 A kérdező kommentje:

Egyébként kevesebb is szokott lenni a páratartalom a szobába. Van, hogy 38%


Honnan tudom, hogy esetleg megfázás-e?

2012. júl. 24. 05:16
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az enyém is 2 hónapos, ugyanez van. A férjem orvos, ő azt mondta, hogy mindenki köhint néha, a hapci meg a könnyen ingerelhető légutak miatt van. Az én Manóm is eléggé kis nyálas lett mostanság, hát, nem tudom, lehet túlreagálom, és semmit nem jelent. Náthásnak biztosan nem náthás, az nem ilyen.
2012. júl. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amikor megszületett azt mondták a hapcira, hogy a magzatvíz miatt, utána meg, hogy irritálja valami az orrát. Bár nem tudum mi irritálja. Lehet, hogy a por?

Próbálom majd még figyelni a köhögést, hátha látok összefüggést, bár múltkor kifejezetten láttam, hogy a nyálát nyelte azért köhögött, de van mikor semmi ilyesmit nem látok rajta.

Nemsokára oltást kap nem tudom ezek miatt lehet-e.

Majd beszélek azért orvossal addig. Csak nem látom értelmét, hogy bevigyem a betegek közé a rendelésre, ha tényleg csak pl a por irritálja.

2012. júl. 24. 06:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt, most 5 hónapos, talán egy picit kevesebbet hapcizik, de azért minden nap tüsszög párat, köhög is kicsit, az én doktornőm azt mondta, valószínűleg félrenyeli a nyálát. Én mindig akkor mutatom meg a doktornőnek, amikor oltásra visszük, a tanácsadás alatt.
2012. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!