Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok eddigi legviccesebb...

Leírnátok eddigi legviccesebb babás történetetek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Két hete mikor ugyan ilyen meleg volt, kislányom kint fürdött a kis medencéjében az udvaron. Mikor megunta kiszállt, és sétálgattunk az udvarban(egy kezét fogva sétál). Egyszer csak megáll, nyög egyet, megy 2 lépést megint megáll, nyög, majd megy tovább és hagyja el maga után a kis furkókat. Apukám épp ott volt körülöttünk, szóltam neki, hogy fogja meg míg bemegyek törlőkendőért. Így is lett, mire megyek ki, kislányom ott ül meztelenül a kakája mellett és kiguvadt szemekkel mustrálja a produktumát. Olyan édes volt, úgy nevettem.
2009. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
A fiam a tescóban ki akart csikarni egy kis üdítőt.Ezt mondta: Anya én már olyan szomjas vagyok,hogy a puki amit eresztettem is szomjas volt... :D
2009. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Keresztelő előtt elmentünk a Brendonba ruhát venni!

A kisfiam a bolt kellős közepén elkezdett hangosan nyögni és kakilni. Rajtunk kívül alig voltak, betöltötte az egész boltot!

2009. júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
és mibe kakilt?belenkába tán:)
2009. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Most voltunk a Balcsin.A kis csónakjában ücsörgött pelus nélkül.Egyszercsak kihajolt a csónakból,mire épp megjegyeztem,hogy aznap még nem is kakilt.Abban a pillanatban apukám megszólalt,hogy már jön is.Én meg azt sem tudtam,hogy most mit tegyek,hirtelen a kis homokozós vödrét tettem a fenekéhez és abban landolt.Szerencsére az aznapi sárgabarack nem látszott még meg az állagán...:)
2009. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én sztorimban nem a baba a főszereplő, de nagyon sokat nevettünk rajta.

Kb. 3 hetes volt a babám, mikor először lementem sétálni még a télen, addig édesanyám vigyázott rá.

(a babát még nem vihettem ki, én meg már hetek óta nem voltam levegőn, hát lezavart)


Mivel császáros voltam, nagyon lassan ment az elkészülés is, meg minden, le voltam lassulva, mint még soha.


Mielőtt lementem mondtam anyunak, hogy ha csipogna a légzésfigyelő, először simizze meg a baba arcát, akkor vesz levegőt, és nem lesz baj (előtte kétszer már volt ilyen), ha sokszor csipog, akkor nagy baj van, akkor kapja ki a babát, és hívjon segítséget.


Persze nem mentem messzire, csak a ház körül tettem egy kört, de annyira féltem itt hagyni a kismanót, hogy mindent anyu szájába rágtam jó előre.


Lementem.

Kb. negyed óra múlva visszamásztam.

Anyu holt sápadt, alig él.

Nagyon megijedtem, hogy mi lehet.

Erre mondja, hogy kint vasalt a nappaliban, egyszer csak elkezdett csipogni a légzésfigyelő, de nem egyet, hanem folyamatosan, és ő berohant, és kikapta a gyereket az ágyból, de semmi baja nem volt, és még mindig sípolt, de fura módon nem onnan hallotta, hanem kintről...


Kiderült, hogy lejárt a mosógép, és az kb. 15 pittyenéssel jelez, hogy lejárt...


Szegényem úgy megijedt!

Én meg annyira elkezdtem nevetni, mikor elmesélte, mert szegényt én paráztattam be annyira, hogy még a józan eszét is elvettem!

2009. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha most a párom ülne itt, akkor elmesélné, hogy nek iaz tetszett a legjobban, amikor úgy 5 hónapos anyatejes kisfiam pelkenkázás közben lekakilta az anyukáját, vagyis engem. Pont akkor emeltem fel a kis fenekét, és minden előre jelzés nélkül kinyomta amit kellett. Arcom, pólóm, nadrágom, egyszóval mindenem olyan lett. Úsztam a kakában.


Hétvégén anyósnál voltunk. Pont telefonált, és a kisfiam imádja a telefont rágni ha valaki beszél belőle. Odament anyóshoz, el akarta venni tőle a telefont, de Ő nem adta neki. Erre az én 9,5 hónapos kisfiam beleharapott a cicijébe a polón keresztül. Mindjárt ővé lett a telefon, mert anyós egyből elejtette.

2009. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon aranyosak voltak :) nagyon tetszettek ezek a kakis sztorik :) de mindegyik édi volt. ha van még valakinek írjon.
2009. júl. 16. 09:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
hugom még kicsi volt..épp akkor kezdett csak mászni..tél volt. és ugye olyankor hamarabb sötétedik...erre elment az áram..semmi fény sehol..hugom valahol négykézláb mászkált..és mivel többen voltunk 6kb mindenkinek négykézláb kellett másznia a földön mert a gyerek nem volt meg..xd
2010. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!