Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes kislányom rángatózik,...

Gigigsxr kérdése:

5 hetes kislányom rángatózik, normális?

Figyelt kérdés
Általában elalvás közben, mikor már majdnem elaludt, elkezd a keze lába járni, rángatózni, kalimpálni. Ettől persze felébred és kezdheti elölről az elalvást szegény... Tudom, hogy az idegrendszere még fejletlen, de ez annak a jele? Mostanában már kezdett "lenyugodni", de 2 napja megint nagyon kapálózik. Mikorra fejlődik ki az idegrendszere?
2012. júl. 24. 10:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Attól hogy nem ordít,sír egész nap még lehet pocak probléma szerintem-ezt csak azért írom mert nálunk is alvás közben felsír ha kaki gond van vagy hasfájás,egyszerűen felébreszti őt!Mi anyatejesek vagyunk,de most csak a 10.napon volt kaki és bizony 3 napig néha elég rosszul aludt!sokszor megébredt sírva,de volt alvás amikor nyugis volt!

Esetleg még "rosszat" álmodhat?!

2012. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Értem, akkor akár még kaki/puki miatt is sírhat álmában...szegénykém, erre nem is gondoltam. Voltunk dokinál és letiltott a mecsek teáról, mert a köménytől megtelik gázzal és fájni fog a poci. Kamilla teát javasolt pici cukorral a kaki problémára és infacolt. Ennyi, illetve majd kicsit később tápszer váltást, ha nem megy a kaki. Remélem hatni fog valamelyik szer, mert nagyon sajnálom szegénykét, mikor rémült arccal felsír és fél óráig ordít... :(
2012. júl. 25. 21:18
 13/14 anonim válasza:
Sajnos hasfájós babád van...az én kislányom 9 hetes és az általad leírtak voltak nálunk is. Ha az alvása abban a szakában éri a pukizás, görcs, amikor "éberebb", akkor megébred rá. Infacolt szedünk (több minden kipróbálása után) és nagyon ritkán (!) kamillateát pár kortyot, cukorral. Általában du. este sír emiatt, de van, hogy délelőtt is rájön ugyanabban az időszakban. Az én babámat már bebugyolálni nem lehet....ringatni nem szeretném mindig, mert hozzászoknak, de néha (kritikus esetben) szoktam, hogy elaludjon. Ma éjjel is megébredt emiatt és csak 1 óra múlva aludt vissza...
2012. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
....Ja, és a hasfájás nem jár egész nap tartó sírással, csak időnként sírnak, hosszabbat, rövidebbet....kitartást!
2012. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!