Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell valami papír a férjemtől,...

Kell valami papír a férjemtől, ha egyedül utazom repülővel Nápolyba az 1 és 2.5 éves gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Ha valaki mostanában utazott Wizzair-rel: vihettél fel italt a babának valamennyit? netán szendvicset adtak még?
2012. júl. 24. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy csak az elvált szülőknél kell beleegyezési nyilatkozat.

A személyihez (gyereknek) kell a másik szülő beleegyezése. Nálunk pl. nem kellett a férjemnek jönnie a személyi elkészítéséhez, de nekem felelősséget kellett vállalnom amiatt, hogy ő is beleegyezett a procedúrába.

Az útlevélnél pl. nem kell, csak az egyik szülő jelenléte!


A légitársaságnak írsz egy e-mailt, akkor válaszolnak neked.

2012. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan repüléssel kapcs-ban kérdeztem itt ,nem is oly régen.Mi is Wizzair-rel fogunk repülni,bár nálunk még csak 6 hónapos a pici.Nekem ott azt írták,hogy a gyermekkel utazókkal elnézőbbek folyadék ügyileg:lehet felvinni vizet,tejet,ilyesmit.Csak állítólag szúrópróba szerűen ellenőrizhetik.

Én úgy tudom nem kell kimondottan papír a férjedtől,mivel vannak a gyerekeknek úti okmányaik,így egyértelmű,hogy ő is beleegyezett az utaztatásukba mikor készíttettétek(ugye okmányirodán ezt szigorúan nézik,mikor igénylitek a SZIG-et,útlevelet,stb).

szendvics már rég óta nincs náluk,ezt tapasztaltam.

2012. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Ez vicces, mert mi van akkor ha megcsináltattuk a SZIG-t amikor még mindenki happy volt, most meg menekülök külföldre a vadállat férjem elől, aki egyébként egy angyal és a gyilkoshajlamú anyuka meglépet a srácokkal.

Szóval azért a SZIG nem egy nyárra szól.

De legalább egy gonddal kevesebb, nem kell ezt is intézni:)


Kedves 2., jó utat nektek is!

2012. júl. 24. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!