Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 16éves vagyok és Romániába...

16éves vagyok és Romániába akarok menni repülövel egyedül. Átengednek az ellenörzéseken ügyvédi papir nélkül ami azt igazolja h a szüleim kiengednek? Mert már meg van a jegyem!

Figyelt kérdés

mert a wizzair oldalán olyasmit irnak h kiskoru gyermeknek kell vmi papir..:S

és az ügyvédi dij pedig valami 30 000Ft!

Amikor utazni fogok akkkor már csak egy hetem lesz a 17.szülinapomig.De ugye 16évesen nem számitok kiskorunak?

Nagyon fontos lenne a pontos válasz!


2009. jan. 24. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Te vagy, aki beleszeretett egy erdélyi fiúba..?
2009. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen
2009. jan. 24. 12:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen még bizony kiskorúnak számítasz, még 17 évesen is!
2009. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Igen. Kiskorú vagy...

Ugye nem az ismeretlenbe ugrasz... Féltsd magad egy kicsit, légyszives...

Sok szerencsét!

2009. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
A kérdésedre nem tudok válaszolni, de sok sikert kívánok neked, bátor vagy!:)
2009. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
én 15 évesen egyedül repültem németországba, bármilyen papír nélkül, szerintem neked sem fog kelleni. Ha jól tudom 14 éven aluli gyerekeknél van valamiféle korlátozás.
2009. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

18 ev alatt kiskoru vagy, meg ezt sem tudod?

Szegeny anyukad, nagyon sajnalom. Aztan remelem fogamzasgatlod is van, nemcsak a repulojegy. Basszus anyukad a felelos erted, miert csinalod ezt vele??????

Miert nem szereted anyukadat, ne menjel ki, remelem nem fognak kiengedni, hogy aztan terhesen gyere vissza, mert az eljegyzest is sunyiba csinaltatok meg!

Lanyom lennel megtepnelek, az biztos.

2009. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

végül sikerült a az utazási szerzödésben utána járni hogy csak 14éven alul kell papir.

(mellesleg tudom h 18év alatt gyerek koru vagyok)(de azért köszönöm az épitö hozzászolást.

de ha már ennyire kiváncsi vagy, nem, nem szedek fogamzásgátlót!)

2009. jan. 24. 17:49
 9/15 A kérdező kommentje:
jaj és ne rettegjetek annyira, nem az ismeretlenbe megyek:)tudom hova megyek, és azt is hogy kihez:)jol ismerem öket:)
2009. jan. 24. 17:50
 10/15 anonim válasza:
74%
Hogy vagy képes elhagyni anyukádat? Bár nem ismerjük pontosan a körülményeiteket/kapcsolatotokat, remélem szólsz anyukádnak. Ne menj el anélkül, hogy szólnál neki. Legalább tudja meg hová mész, hogyan és hol érhet utol. Én a te helyedben inkább itthon maradnék, és jöjjön ide a fiú.
2009. jan. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!