Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan csaszaros...

Van itt olyan csaszaros anyuka akinek a gerincbe adott injekcio kivaltott volna valami rosszat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 01:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőmnek iszonyú erős fejgörcsei lettek.
2012. júl. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is nagyon fájt a fejem kb 2 napig,mert megemeltem a fejem rögtön mütét után...kiváncsi voltam mekkora hasam maradt :D
2012. júl. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Engem 3x császároztak,egyiknél sem volt semmi probléma szerencsére!Mikor császároznak?
2012. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

gerincérzéstelenitésnél megszokott a fejfájás,ezért nem szabad fejet emelgetni,és amint engedik,sokat kell inni.


Nekem is csak a fejem fájt,mint egy másik műtétemnél is ahol ugyanugy gerincérzéstelenitéssel műtöttek.

(nem rosszabb mint egy berúgás utáni másnapos fejfájás)

2012. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy hétig iszonyatos fejfájásom volt, pedig nem mozdultam meg, a saridon segített! Azóta semmi, azt sem érzem, hol volt a szúrás!
2012. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. 3 hónapig eszméletlenül fájt a gerincem a legkisebb hajlongástól is. Ezért nem nagyon bírtam cipelni a lányunkat, fürdetni egyáltalán nem tudtam, mert annyira fájt, hogy elbőgtem magam. Néha még fáj, pedig lassan 10 hónapos lesz a lányunk.
2012. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

engem szept-ben lesz ket eve, hogy csaszaroztak. Kezdetben csak hajolaskor fajt a gerincem, fordetni en sem tudtam csak ha nem volt itthon senki csinaltam.

Mostanra szinte napi szinten faj a derekam.

2012. júl. 19. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!