Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire veszitek szigorúan a...

Mennyire veszitek szigorúan a táplálkozást?

Figyelt kérdés

Tojásfehérje, liszt, tej stb... Pl. ha valaki tejes főzit eszik a baba meg tátott szájjal figyeli adtok e egy picit neki? Vagy egy falat piskótát, vagy egy nyalásnyi fagyi, csoki, puding. Ha mondjuk vendégségben vagytok és torta van, belenyalhat-e a babátok?

11 hós a fiacskám


2009. júl. 15. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát nálunk nagyon allergiás a család, nekem is figyelnem kell magamra, meg a picurral is szigorú voltam, de annyira sosem hogy ne adjak egy nyalást neki :-) persze szigorúan csak 9-10 hónapos kora után voltam ilyen engedékeny. persze hogy ha kinézi a számból mert érdekli mi az és meg akarja kóstolni, akkor kap egy falatot. aztán ami nagyon nem neki való, többet nem kap belőle. de megkóstolhatja, nem vagyok kőszívű, sztem az sem vezet jóra. :-) ami nagyon nem neki való, azt akkor esszük, amikor alszik vagy nem látja. sajnos ez ritka, szóval nekünk is át kellett térnünk az egészségesebb kajálásra :-)
2009. júl. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, kb kilenc hós korától tejen(ételben adom azért) kívül, (és persze apró magvasok, dió mogyoró is tabu), semmiben nem korlátozom. Nincs a családban allergiás, és nem eszi meg a bébiételt, szóval nincs más választásom.
2009. júl. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ekcémás vagyok, ezért figyelek rá jobban, de pl gluténes babagyümölcsöt adok neki, csócsál kenyérhéjat, kiflivéget, hogy kezdje szokni a darabot, morzsát, csak picit haladok vele:) már nem nézem, melyik babakajában van tejszin, adok neki a főzibe sajtot, gyümibe kis túrót. 8,5 hós.
2009. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!