Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik 1,5-2 hetes...

Mennyit alszik 1,5-2 hetes babátok? Baj, ha már ilyenkor 2 étkezés közben sem alszik? Mindenhol olvasni, hogy csak eszik és alszik (? )!

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

hogy érted, hogy 2 evés között SEM alszik?

még mikor nem alszik?


igen amúgy, egy ekkora babának nagyon sok alvásra van szüksége mert fejletlen az idegrendszere és alvás közben fejlődne.

nehéz még egyedül elaludniuk ezért meg kell tanítani nekik, próbáld másik módszerrel altatni.

órákat nem kéne ébren lennie

2012. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Óó igen!

én is hallottam ezeket a "csodás" dolgokat hogy eleinte eszik-alszik!örültem is hogy így lesz az elején,gondoltam majd a szülés okozta fáradalmakat így jobban kipihenem!DE NEM!

Az én kislányom is első héttől kezdve fent volt evés után,sőt nem is keveset!Volt hogy 4-5 órát is pár perces szundikkal!és ugye egy ilyen pici babát még nem is lehet nagyon szórakoztatni...

"sajnos" nem minden kisbaba eszik és alszik!Szóval üdv a klubban :)

Nálunk volt olyan is hogy egész nap alig aludt 1-2 órát,persze ehhez idővel hozzá jött a hasfájás!

Kitartást és szép babázást!És amikor csak teheted pihizz vele :)

2012. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Általában 3-4 óránként eszik, és közben percekre el-elpilled, ami nem tart tovább, mint 10 perc! Szóval van, hogy 4-5 órát sem alszik, közben van, hogy kétszer is eszik, mert éhes! Sajnos hasfájós is, tornáztatom, kapja az Espumisan cseppeket is!
2012. júl. 25. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincsenek 1forma babák, én akkor a szerencsésebbek közé tartozom, 5 hetes lesz, és szinte egész nap alszik még, néha van csak 1 órát fenn.Kitartás!
2012. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!