Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 hónapos fiam nagyon csúnya...

22 hónapos fiam nagyon csúnya melegkiütéses szinte mindenhol, mivel kezelhetem neki ha lehet?

Figyelt kérdés
szegénykém szörnyű ahogy kinéz,kisebb korában is volt melegkiütése,de ennyire nem durván.A háta,hasa,keze,feneke,és arca tele vannak piros pöttyökkel,de inkább már foltokkal,a hátán már legtöbbször ilyen "puklis"ha végig simitom neki....melegben jön csak elő,meg ha elkezd hisztizni,sirni,akkor még jobban kijönnek...úgy néz ki mint aki bárányhimlős.....hintőporozni a nyakát,hajlatokat szoktam neki minden nap fürdés után,de azért az egész testét nem merem porozni,vagy lehet?Mert szinte mindenhol foltos,kivéve a lábát,ott 1-2 szokott néha lenni.Mit tudok tenni,lehet valamivel kenni ami hatásos?Azonkivül hogy legtöbbször csupaszon hagyom,többször lefürdetem.Panelba lakunk,26 fok van,ha tudunk anyuméknál vagyunk(családi ház),de ott is igy néz ki,de azért jobban érzi magát,sokkal hűvösebb a ház..
2012. jún. 18. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,


szerintem, nyugodtan puderezd be mindenhol,az megnyugtatja legalabb kicsit.Holnap meg kerj tanacsot vedonotol,dokinotol. Nagyon meleg lesz holnap is:(

2012. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi napok óta kínlódunk, a hintőpor semmit nem segített. Kínomban már tegnap este Aloe First-tel fújtam be neki és reggelre sokkal szebb lett.
2012. jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!