Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normälis hogy 1 eves länyom...

Normälis hogy 1 eves länyom minden etkezes utän kakil? 5x egy nap. Nincs hasmenese.

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogzás?
2012. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nincs felpuffadva a pocija?

lisztérzékenységg....? mondjuk annál híg a széklet

2012. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam akkor rottyantott tele minden pelust (nem győztem cserélni) mikor jött a foga.
2012. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A foga jön mär egy ideje!De ezt az ällando kakiläst 3 napja csinälja!Akkor is lehet a fogätol?
2012. júl. 4. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem hig es nem hasmenes, akkor nincs baj, azaz, te tudhatod leginkabb, hogy van-e egyeb tunete. A minden etkezes utani kakilas inkabb egeszsegesnek mondhato, meg a felnotteknel is. Az en fiamnak is minden etk. utan van szeklete altalaban es en inkabb orulok is neki.
2012. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, akkor is lehet a fogától. Most fog áttörni valamikor.
2012. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most 17 hónapos kisfiamnak is volt ilyen időszaka, kb két hónapig így működött ez emésztése. Hasa nem fájt, normál széklete volt, úgyhogy csak a pelus mennyiség miatt aggódtam.:))) Persze ebben a korban mindig fogzanak, nem tudom, van-e köze hozzá, de tapasztaltabbak azt mondják, hogy igen.
2012. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a välaszokat! Normälis a szeklete ugyhogy akkor nem aggodom! Afoga remelem hamarosan ättörik mert mär nagyon fäj neki.Ha kijött lehet hogy megint ritkäbban kakil:
2012. júl. 4. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!