Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babát mibe altatjátok...

5 hós babát mibe altatjátok ebben a r. melegben? 30fok ablak nyitva!

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nappal ujjatlan bady, rá takarónak textolpelus. Éjjel rövidujjú bady és vékony ujjatlan hálózsák.
2009. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyém már 1 éves, éjszaka csak egy rövidujjú body volt rajta, most pedig egy ujjatlan.
2009. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én az ablakot becsukom reggel 9után,éjjelre pedig nyitva marad,redőny leengedve. Nappal csak a bőre van rajta,pelussal kiegészítve,néha ujjatlan body,éjjel rövidujjú body és egy zokni amíg le nem veszi,mert a lába állandóan hideg.A hálózsákot nem szereti.Takarót szintén nem.
2009. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam hogy így van nálunk 26-27fok a babus szobájában szinte egész nap.Azért csukom be az ablakot hogy az a +3-4-5-6...fok kint maradjon :)
2009. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia!Nekem a fiamon most csak egy pelus van és egy kis trikó,de tegnap délután csak pelusban aludt,és egy textil pelenka volt a pocijára terítve.Éjszaka egy rövid ujjú body volt rajt+nagyon vékony nyári takaró,de azt is lerúgta magáról,melege volt.Ablak bukóra nyitva volt.
2009. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az enyém öt és fél hónapos, éjszakára is ujjatlan body van rajta, textilpelenkával betakarva. A szobájában 31 fok volt az este. (panelház...:-/ )
2009. júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig rövid bodyban altattam,talpas nacival,vagy nagyon vékony rövid rugiban.Takaró nélkül.Altathatom biztonsággal rövid bodyban,kis zokni,és a paplanhuzat.Éjszaka rugiba aludt és szegénykém tiszta izzadt volt.
2009. júl. 16. 10:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én 5 hós fiam egy szál pelenkában aludt, takaró nélkül. Most nappal rövidujjú body van rajta.

Az ablak bukón van nyitva.

2009. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam egy pelusban alszik éjjel,és egy nyári hálózsák van rajta!Nappal szintén pelus+textilpelussal betakarom!
2009. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy szál pelus,és textilpelussal takarom a derekát!
2009. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!