Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát használhatok...

Milyen teát használhatok újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Még csak most vagyok 35 hetes,de megszeretném venni előre,páromra nem akkarok ilyet rábízni.Olyanra gondoltam amit lehet hasfájós babának is használni. Második babámat várom,de sajnos nem emlékszem hogy mit használtam neki,mert már azóta 5 év eltelt.Köszönöm a segítséget.
2008. máj. 6. 20:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A női mell úgy működik, hogy amikor elkezd szopni a baba, akkor vizes tej jön belőle. Tehát, ha csak szomjas, akkor hamarabb abba fogja hagyni. Ha viszont éhes is, akkor folytatja: a tej meg egyre zsírosabb lesz. Ezért jó, ha a nő nem váltogatja a melleit, hanem az egyiken hagyja a babát, amíg ott el nem fogy a tej - vagy a babának elege nem lesz. Utána próbálhatja a másikra tenni..
2008. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!