Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babafürdetőt használtok...

Milyen babafürdetőt használtok? A Johnson's tényleg olyan vacak, mint amiket hallok róla?

Figyelt kérdés
Mi alapján választotok?
2012. júl. 26. 14:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én alaposan utánnan néztem és mindent a babe termékcsaládból vettünk meg? tusfürdő, sampon, testápoló, naptej
2012. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én gyógszertári fürdetőt használok vagy naturlandosat. Nincs illata, de nekem ez vált be, sose száradt ki tőle a gyerekek bőre. Úgy 1-1,5 éves koruk után tértem csak át másra.
2012. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
nem vacak, de sok baba nem bírja. Kisfiam csak a samponját bírta, a fürdetőtől pöttyös lett. Eleinte Gabit használtunk, utána váltottam Neogranormonosra, majd a Babylove fürdetőre. 2 éves korától meg azzal fürdik amivel mi is (pöttyös babafürdetővel-lanolinos vagy a kakaóvajas).
2012. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
szakmam miatt nagyon sok babaval talalkoztam akik kipattogtak tole, semelyik másik termekcsaladdal nem volt ennyire sok gond /elofordult, hogy egy-egy baba valamelyik masikat nem birta, de kb.90%-ban Johnson´s volt a ludas/
2012. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Mi Niveat használunk, de vettünk már Johnson'st is és semmi gondunk nem volt vele.
2012. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Olvasd el az összetételét, megkapod a választ.

Attól, hogy valaminek jó a reklámja, még nem biztos, hogy igaz, és a termék sem lesz ettől jobb, csak drágább.

2012. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Mi Johnsons 2 az egyben barack illatu babafurdetot hasznalunk. Ez habfurdo meg furdeto egyben. Ezt hasznlajuk ujszulott kora ota es az egvilagon semmi gondom nincsen vele. Igaz mi Angliban elunk es itt nincs kulon gyogyszertari meg testverei furdeto amit a doki ir fel igy mi ezt vettuk mert olcso volt. Olyat viszont mar olvastam itt a gyakorikerdesekben, hogy babak nem birtak a Johnsons furdetot es kiutotte a boruket vagy szaritotta. Gondolom ez a bor ezekenysegetol is fugg. Ez is olyan mint barmelyik babacucc, kinek ez kinek meg az vallik be.
2012. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
6 hósak vagyunk. én gyógyszertári fürdetőt használok, hajmosáshoz viszont johnsons sampont, illetve van johnsons testápolónk is. megvagyok vele elégedve, pedig én is rosszat hallottam a johnsons termékekről.
2012. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Az én ikerfiaim bírják szerencsére, a nyugtató levendulásat vagy mi is a barackosat vesszük.

A samponját pedig egyenesen imádjuk,olyan fincsi az illata! (a búzacsírásnak)

2012. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Eddig mi is ezt használtuk, de most megnéztem a tudatosvasarlo.hu-n a teszteket, és úgy döntöttem áttérek a dm-esre. Rengeteg allergizáló anyag, parfüm, kőolaj származékok... nagyon lehúzták. Lehet, hogy azért reklámozzák, meg akciózzák annyit, mert amúgy nem vennék.
2012. júl. 26. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!