Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok hintőport babátokra?

Használtok hintőport babátokra?

Figyelt kérdés
Egy ismerős anyuka mondta,hogy ő ebben a melegben behintőporozza a baba hajlatait és popsikrém helyett is hintőport használ. Mit gondoltok erről? Követendő vagy hülyeség?
2012. júl. 4. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze!

Tudod milyen jót teszel vele neki? Felszívja a nedvességet, nagyon jó. Hajlatokat, nyakát, hátát is be lehet hintőporozni. Van folyékony hintőpor is, én még nem próbáltam de ki fogom.

Popsikrém helyett én nappalra szoktam a fütykösénél beporozni,meg a kis fenekét, de éjjelre sudocreme-el kenem

2012. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem használunk, mert becsomósodik. Sajnos unokaöcsémnél anno tapasztaltam ezt. A védőnőnk nem is engedi.


Mi paraffinolajat használunk erre + gyakori pancsizást.

2012. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is bejött a hintőporozás ebben a nagy melegben. Amíg nem használtuk, azonnal melegkiütéses lett, mióta esténként "bepanírozzuk", azóta nincs vele gond.
2012. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is hintőporozom őket.Látványosan jobban érzik magukat utána.
2012. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jobb a hintőpor!A krémtől zsírosabb a bőre és jobban izzad!A hintőpor azért szárít,de ilyen melegbe jobb ha ezt használod.
2012. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
A husos babáknak a láb hajlatok is kipirosodnak. Az én babámnak is előjött ebben a nagy melegben. Ráadásul érzékeny bőrü is. Én a hajlatokat gyógyszertárival beszórom. Egy nap mulva már nem is volt piros. A popsijára én neugronormant szoktam kenni. De nem minden pellusozásnál ezt használom, csak minden második vagy harmadiknál.
2012. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem használok hintőport, a csomósodás miatt. Olivaolajjal kenem a hajlatokat. Természetes, nem tapad a bőre, nem csomósodik és nem szárít.
2012. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi használjuk, nagyon beválik, sehol egy izzadtságpötty, ha nem hintőporozom, azonnal kijön. Pedig még klíma is van... :(
2012. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gabszem ***** válasza:
Most hogy ilyen meleg van én is elkezdtem őt hintőporozni .Gabi-t vettem, nagyon jó. a hurkák közé is szórok meg a hóna alá, meg a pelusba is, mert nagyon izzadós.
2012. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En is hintoporoztam, sot most 17 hosan is neha teszek a popsijara furdes utan.
2012. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!