Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány ml-t eszik meg /anyatejes...

Hány ml-t eszik meg /anyatejes/a babád?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok oda hogy mennyi idős ill. fiú vagy lány.

Csak azért érdekel hogy a későbbiekben mire számítsak,mert 3 hetes fiam 110ml-eket elfogyaszt 3 óránként.Kíváncsi vagyok meddig nő még ez az adag, és mikorra szerezzek be új cumisüveget.



2012. júl. 27. 14:59
 1/2 A kérdező kommentje:
-a ,bocsi
2012. júl. 27. 15:00
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nagyon babafüggő, már csak az enyéim példájából kiindulva is mondom ezt.

A lányom gyakran evett keveset (újszülöttként is, most meg már 4 éves és még mindig ez a jellemző). Most előkerestem a kiskönyvét és megnéztem, újszülöttként az első 1-2 hétben 50 miliket evett kb. Egy hósan kb 70-eket, monduj ő háromhós koráig éjjel-nappal másfél óránként szopott.

Ehhez lépest a fiam 100-120 ml-t evett az első itthoni napján (3 óránként) ,ez két hetesen már 150 volt, a védőnő nem hitte el, kijött megnézni hogy tényleg ennyitket eszik-e ... hát tényleg. Egy hónaposan már 4 óránként evett inkább, és alkalmanként 170 ml is lecsúszott kb. Ő nagyevő, most 2,5 éves és annyit eszik kb mint egy felnőtt. Mondjuk jóval nagyonn is a korosztályabelieknél és egy lekapcsolhatatlan energiagombóc.

én azt mondom, vehetsz nagyobb üveget, legfeljebb áll a szekrényben pár hetet. De legalább lesz mit elővenni, ha pl egyik este repetát vagy kénytelen adni neki a kajából és reggelre eleve abba készíted pl a nagyobb adagot hogy mondjuk ne kelljen megszakítani az evést egy üvegtöltéssel... szóval jól jöhet.

2012. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!