Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvászavar, szorongás, rossz...

Anijja kérdése:

Alvászavar, szorongás, rossz gondolatok a kismamánál?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapos a kisfiam és kb. egy hete kezdődtek a problémáim: álmatlanság, szorongás, nagyon rossz gondolatok. Jártam pszichológusnál, aki azt mondta, hogy ez nem depresszió, csak egy nehezebb időszak. Azt tanácsolta, hogy próbáljak némi időt külön tölteni a babámtól és minél többet pihenni. Volt valakinek hasonló? Mit éreztetek és tettetek ellene?
2012. júl. 27. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam is volt egy időszak amikor folyton azon rettegtem hogy betörnek hozzánk és nem mertem elaludni éjszaka, egész éjszaka a pár hónapos lányomat néztem.

Pár hónap múlva elmúlt, és igen nagy segítség ha pl. egyedül elmész egy kicsit bevásárolni, és másra próbálsz gondolni.

2012. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!