Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rossz kedv és szorongás?

Rossz kedv és szorongás?

Figyelt kérdés

Évek óta szinte folyamatosan (vannak kevésbé rosszabb és jobb periódusok, de a rosszabbak vannak túlsúlyban) 'rossz kedvem' van. Ez így most elég enyhén hangzik, de azért írom így, mert tuti, hogy nem vagyok depressziós, de mégis folyamatosan rossz kedvem van, ami megkeseríti az életem. (Már 6-7 éve.) Ennek az oka valószínűleg az, hogy folyamatosan magányosnak érzem magam, ami a szorongásból adódik, mert amiatt csak keveseket engedek közel magamhoz.

Régebben alig aludtam éjszakánként (direkt) és azt vettem észre magamon, hogy néha szinte hisztérikusan jó kedvem lett tőle másnap. (Nem tudom máshogy leírni.) Imádtam ezeket a napokat, mikor ezt sikerült elérnem (sosem tudatosan), de azt vettem észre, hogy egy ideje ez nem működik és azóta folyamatosan csak süllyedek egyre mélyebbre hangulatilag.


2012. máj. 9. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem arra emlékeztet, mint mikor valakinek folyamatosan lelkiismeret furdalása van, de nem tudja meghatározni, hogy pontosan miért. Szerint beszélgess el egy pszichológussal. Nagy bajod nem lehet belőle. És ő többet tud mondani.
2012. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kineziológus, családállítás, pszichológus... érdemes lenne, tényleg.
2012. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!