Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség az alábbi...

Mi a különbség az alábbi üléskategóriák között?

Figyelt kérdés

0-18,9-18,9-25.

szoval persze tudom hogy suly szerint van kategorizálva,de kialakitásra miben különbözik a 0-18as és a 9-18as vagy a 9-18as miben különbözik a 9-25östöl?



2012. júl. 27. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne :))))
2012. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Méretben van különbség, magasság, szélesség. Valamint van aminek lehet a fejtámláját emelni, van aminek nem.

Van amit majd át lehe alakítani ülésmagasítóvá.


A legjobbak a kis kategóriát behatároló ülések, mert azok biztonságosabbak.


Gondolj bele, van egy 0-13 kg ülés, ami jó 0-1 éves korig.

Van a 0-18 kg ülés, ami jó 0-3 ées korig.

A 0-13 kg biztonságosabb, mert kisebb, kisbabán az van kifejlesztve, menet iránnyal háttal beköthető...

Míg egy 0-18- ás ülésben elvész a pici baba, nag neki az ülés, hamarabb menetiránynak megegyezően kell bekötni, fékezésnél még nem tartja a fejét...


Oké hogy csak 1 ülést kell venni, nem kettőt, de a gyermek élete nem ér annyit szerintem, amennyit az ülésen spórolnék!!!

2012. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vásárlás miatt kérdezem:)

hordozóval indultunk,utána lett 9-18-as ülésünk,és most váltanék 15-36osra.(ezt lehet ülésmagasítóvá alakítani,bár ugy tudom az nem szabályos)

vannak ülések 9-36os kategóriában is,ebböl a saját övet kivéve tudjuk 1-36osként használni az autó saját övével...ezt már megtudtam:)

2012. júl. 27. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:

De ha megnézed a 9-36, és a 18-36 ülést, a 9-36 olyan és akkora mint a 9-18, a 18-36 pedig már magasabb, szélesebb.

Ülésmagasítónak tökéletes az ha szétszeded az ülést, de az majd csak 7 éves kortól kell kb.

2012. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ami 36kg-ig jó azokat tudom,de nem is ezeket kérdeztem.
2012. júl. 28. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!