Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb hány hósan kell a babáknak...

Kb hány hósan kell a babáknak a hempergő? És az mire jó?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt még nem hallottam. Gondolom, játszószőnyegre gondolsz?!

Nekünk nem volt, de egy sima pléden is nagyon jól elszórakoztatta magát, mert mindenféle mintájú.

16 hónapos a lányom

2009. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk volt kölcsönbe a barátnőmtől és soha nem érdekelte a babát. :)

Csomószor összeraktam neki, de semmi. Szinte oda sem tudtam úgy fektetni, hogy azokat a csüngő bigyókat nézegesse.

Gyerektől függ. De azért nem vennék túl drágát belőle.

2009. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem játszószőnyegre gondoltam .Azt hiszem járókának is mondják ,olyan mint a gyerkágy csak ez hálóval van bevonva.
2009. júl. 16. 23:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi utazó ágyat vettünk járókának, két szintbe rakható, így már 2 hónapos kora óta használjuk. Mivel én azt olvastam, hogy úgy a legkönnyebb az éjszakai alvásra rászoktatni a babát, hogy csak este tesszük a kiságyába, nem játszunk ekkor már és ott nem lóghatnak játékok, így én napközben az utazóágyba teszem. Itt körül veszik a játékok és ameddig a magasabb szintet használjuk, abba ringatni is lehet. (12.000 Ft-volt akciósan)

Lassan ülni kezd és dobálózni, emiatt is jobb mint a kiságy, mert a rácsokon keresztül kiesik a cumija.

Ha már megpróbál felállni, levesszük róla a magasítót és járókaként fog funkcionálni.

Ja és nyaralásra is ezt visszük magunkkal az ágya helyett, mivel ez gyorsan, picire összecsukható.

Amúgy véleményem szerint egy átlagos járóka 6 hónapos kortól jön jól, amikor már ücsörög és körbe teheted játékokkal, vagy mászna, de neked is dolgod van :)


Remélem tudtam segíteni.

2009. júl. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!