Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te mivel és hogy vigasztalod...

Te mivel és hogy vigasztalod meg babád/gyermeked otthon és ha máshol vagytok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha itthon vagyunk, akkor van 2 db oroszlánja, és azzal, ha máshol, akkor vannak dalok, amiket kiskora óta éneklek neki, azokkal, de összességében inkább az odabújás+duruzsolás ami fontos nála...

23 hós kislány

2012. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagyot (26 hós) felveszem, megölelgetem-megszorongatom, megkérdezem, hova kell puszit adni (ha megütötte magát), ha nincs nagy baj, akkor gyorsan elterelem a figyelmét, mutatok valami izgalmasat.

A pici (4 hónapos), végtelenül jó természetű, mosolygós, kommunikatív leányka, neki ritkán van gondja-baja, és általában elég megölelgetni, rámosolyogni. Ha nagyon nagy gáz van (múltkor pl a bátyja megharapta az ujját), akkor kell a cici is, de csak a nagy óbégatás lecsengése után cuppan rá.


Nem értem amúgy a kérdés végét: ha máshol vagyunk, minek kellene különböznie?

2012. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha magamhoz ölelem, akkor megnyugszik, valamint már várandósan is énekeltem neki a "Hóban ébred majd az ünnep" c. zenét, és attól is megnyugszik!
2012. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A végét úgy értettem,hogy ha nem otthon vagytok hanem pl.éppen vásárlás közben.Ha valaki pl.énekel akkor az áruházban is énekel a gyermekének?:)
2012. júl. 28. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Én mindig ugyanúgy. Lesz*rom az áruházat, ha a gyermekemnek gondja van!:D

Megölelem, megpuszilom, simizem a hátát, elmondom, hogy szeretlek és nyugalom van, minden oké és IGEN: dúdolászok!!:D Aztán ha lenyugodott, mutatok neki vmi érdekest, vagy folytatjuk tovább a vásárlást.

2012. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
MIndig mindenhol jó szorosan magamhoz ölelem és simogatom a hátát,közben meg biztosítom arról,hogy semmi baj nincs,itt vagyok vele és vigyázok rá nagyon.Erre van igénye,ha énekeltem vagy játékokkal próbálkoztam csak jobban rázendített,és jobban nyomult szinte hiszti rohamot kapott.Magamhoz ölelem jóóóóó szorosan és máris sokkal nyugodtabb,csap hüpög,1 perc múlva már csupa derű és nevetés.
2012. júl. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 29. 12:40
 8/8 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Aha, simán szerintem szinte bárhol leülök mellé akár a földre is, olyankor kikapcsol az udvarias "énem", és fölénybe kerül AZ ANYA!! :-))

Amúgy még sok ilyen eset nem volt, de az jutott eszembe, hogy mikor 1 éves volt, nekiesett az első 2 fogával a lépcsőnek az utcán, és ott akkor mindent eldobtam, és leültem bele törökülésben a betonra, és ott ringattam, mint egy idióta..:-DDD (a történet vége, hogy elég csúnyán megütötte, így kb. 3 perc múlva, hogy nem hagyta abba a sírást, felpattantam, és úgy ahogy voltam otthagytam az utcán csapot-papot, babakocsit, kulcsot, táskám, és gyalog futottam vele az orvosi rendelőig, de hál istennek, csak bemozdult neki, már 2 éves, és nincs gond azokkal a fogaival, a cuccaimat egy nő hozta utánam, a babakocsi ottmaradt, de nem vitték el...)

2012. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!