Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszert javasoltok?

Milyen tápszert javasoltok?

Figyelt kérdés

Kisfiam refluxos, 5 hós múlt. Talán AR tápszer? De melyik??

Van olyan AR tápszer, ami HA-s?



#z5e
2012. júl. 29. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Rengeteg HA AR tápszer van. Kérdezd meg a gyerekorvost melyiket ajánlja.

Az én gyerekeim nem ették sokáig a HA tápszert, kb 2 hósan már simát kaptak. Egy darabig BEBA HA AR-t, aztán BEBA AR-t, most humana baby fit antireflux tápszert esznek (7hósak)

2012. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nagyon bukós a babám! Én az elejétől Novalac tápszert használok! Így ebből a termékcsaládból vettem meg az AR-t! Drága, de nagyon jó! A Milupának az Ar-es tápszert is próbáltam (az olcsóbb), de nagyon fájt tőle a lányom hasa! A Nestlé termékeket még véletlenül se próbáltam, nem vagyok ezek a termékek vásárlásának híve! Most 5hós a lányom, 4. hónaptól kezdtem a hozzátáplálást, reggelire onnantól tejpépet adok, és azóta egyáltalán nem kellett neki AR-tápszert adnom! Reggelire tejpép, ebéd, főzelék+ Novalac IT, délután Novalac IT, este pedig Novalac AC-t adok a lányomnak! Az IT-t (széklet lazító tápszer) azért adom, mert a hozzátáplálással kicsit nehézkesebb a kaki! :)
2012. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Szintén a Novalac-ra szavazom,ahogy az előző is írta,mert nálunk is nagyon bevált.
2012. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem. Az amúgy HA-s? vagy csak ar-s?
2012. júl. 29. 17:18
 5/7 A kérdező kommentje:
de a novalac, most olvastam, tej alapú. Nem volt gond??
2012. júl. 29. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Én a Novalacot 3 hetes kora óta használom a lányomnál! Az ég egy adta világon semmi baja nem volt tőle! A HA-s tápszert csak óvatosságból ajánlják! Ha nincs a családban tejallergiás, akkor szerintem simán adhatod neki!

2012. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. júl. 30. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!