Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikres anyukák akiknek sírósak...

Ikres anyukák akiknek sírósak volt a babák hogyan oldottátok meg hogy nem hagytátok sírni őket egyáltalán?

Figyelt kérdés
Lehetséges ez? Nekem nagyon sírós volt a lányom az első hónapokban, csak a vállon sétálgatós program jött be neki szinte egész nap. Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy ezt 2 babával hogyan lehetne megcsinálni... Ugye jól sejtem, hogy némi sírni hagyás egyszerűen elkerülhetetlen?
2012. júl. 30. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Esélyem nem volt, hogy mind a kettő körül ugráljak 24 órán keresztül úgy, hogy minden igényük ki volt elégítve és nem sírtak!

Sokszor még a férjemmel ketten sem sikerült ezt elérni!

Gyötrődtem magamban, hogy nem vagyok jó szülő, de egy idő után már nem érdekelt...

Akkor jöttem rá, hogy nem minden a gyerekeim, amikor úgy néztem ki, mint egy Jeti, fogytam 2 hét alatt kb. 10 kilót attól, hogy alig tudtam enni, időm nem volt, a hajamtól ki voltam... nem jutottam el fodrászhoz és nem tudtam magammal törődni. Hulla fáradt voltam, majd összeestem.

Ekkor lett elegem az egészből. Betettem a lányokat a járókába, beraktam nekik inni, játékokat és átmentem a nappaliba. Foglalkoztam magammal, fürödtem egy jót, hajat mostam, főztem .. VÉGRE ettem!

Első 20 percben üvöltöttek/sírtak, de utána rájöttek, hogy játszani is lehet, majd elaludtak 2 óra játék után.

2012. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!