Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megváltozott étkezési szokások...

Megváltozott étkezési szokások. Mi okozhatja? 8 hós.

Figyelt kérdés

8 hós babám napi 5-6* eszik, 5: szopi, fél 7: szopi, 10: gyümi, 13: főzelék, 16:30 tejpép, 20: szopi

Néhány napja (mióta a nagy meleg van) nem igazán eszik főzeléket, se tejpépet, 4-4,5 óránként eszik, és inkább szopizik napközben is. Ez most a nagy meleg számlájára írható, vagy valami más? Éjjel sokat ébred, általában cicin alszik vissza, van hogy óránként, hiába adok neki vizet. Napközbeni alvások is csak cicin mennek, pedig ezelőtt letettem az ágyába és aludt. Mióta ül, áll, mászik, azóta ez nem megy, mert azonnal felkel. Eleinte elég volt mellé feküdni, de egy-két hete cici kell az alváshoz.

Foga most nem látom hogy jönne, de sok nyála folyik, meg sokat rág. Alsó kettő kint van.

Változtassak a kajákon? Hogy, mit?

Köszi!


2009. júl. 17. 15:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy kb. egy liter vizet, teát iszik naponta.
2009. júl. 17. 15:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a meleg miatt van, este is lehet, hogy melege van azért kell fel sokat. Próbáld lehűteni a szobáját, ha van klíma.
2009. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nekem is lemaradt, hogy viszont elég sokat iszik, úgyhogy azzal nincs gond, most mi is inkább iszunk, mint eszünk, így van ezzel ő is szerintem.
2009. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont így vagyunk mi is 10 hós kisfiammal. Maq pl semmi szilárdat ne mvolt hajlandó enni, még a tejpépet sem akarta meginni- elég híg a leírás szerint elkészítva. Víz viszont több fogy, próbálom nem eröltetni az evést, így viszont éjszaka felkel enni többször is. Én sem tudom mi lehet, foga még nincs, de nagyon egyenetlen az ínye, de tényleg, az utóbbi 3 nap teljesen más, még elaludni is a kezemben akar, mindegy, ha nem ringatom, még ülve is horkol.... Remélem hogy a meleg miatt van, már kezdek kiborulni teljesen a fáradságtól...
2009. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!