Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babátok miket csinál?...

Fotucsok kérdése:

5 hós babátok miket csinál? Tartja rendesen a fejét?

Figyelt kérdés
kislányom még mindig "bólogat", pedig úgy emlékszem, hogy a kisfiam ilyenkor már erősen tartotta a fejét. De amúgy meg erős, mert már régóta hasrafordul, és sokáig úgy is marad. magasra kiemeli a fejét
2012. júl. 31. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Kúszik és kutyázik. 5 hónaposan azért már illik tartani a fejét. Én megkérdezném a védőnőt.
2012. júl. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gabszem ***** válasza:
nekem most lesz 6 hós a lányom. ő már pár hetes korában megtartotta a fejét. Kúszik, forog. Kutyázni még nem tud :) De a karjait kinyomja fekvőtámaszba.
2012. júl. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én 5 hós babám négykézláb "kutyázik" de kúszni azt nem tud, hanem félig kúszva félig mászva halad előre. Mindent elér amit akar. Sajnos még mindog sokat sír... Játék közben is :-(((
2012. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet, hogy rosszul fogalmaztam. Tehát hasra fordul már régóta, és ott jól elvan hosszú ideig, úgy hogy a fejét szépen kiemeli, és tartja. Csak ha én tartom (függőlegesben), akkor sokszor még bebólint, mint a kiskutya a kalaptartón. A doktornéni rendszeresen látja, hisz havonta van védőoltás, és nem tette szóvá. (lehet nehéz a feje :))
2012. júl. 31. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!