Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányomnak délután...

1 éves kislányomnak délután vettem észre hogy a pelusán sárgás váladék van. Mikor megnéztem a szeméremajkak között is váladékos volt. Lehet ez attól hogy véletlen belekerült kaki? Vagy esetleg fertőzést kapott volna?

Figyelt kérdés
Csak hétfőn tudom dokihoz vinni,addig esetleg lenne valakinek valami ötlete hogy azon kívül hogy sűrűn törlöm mit csinálhatnék még vele?
2009. júl. 17. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, ha házilag nem csinálsz vele semmit. Még felnőttnél sem nagyon jó "kókányolni". Ha beviszed az ügyeletre, abból nem lehet baj. Lehet, hogy elkapott valami gombát szegény a medencében. Nem látod úgy, hogy esetleg vakargatná?
2009. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet hüvelyi fertőzés...medencében volt? Ha nem, akkor esetleg a kaki...jajj szegényke! Szellőztetsd, ha lehet, nagyon mást doki nélkül ne tégy. Esetleg napi többször mosd át neki sima vizzel.
2009. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Medencében nem volt,se strandon.Teljesen tanácstalan vagyok.Annyira vigyázunk rá.Volt hasmenése ,arra gondoltam lehet attól lett valami baja.Nem piros neki,nem is kaparja,semmit nem veszek észre.
2009. júl. 17. 21:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a kakira tippelek, de szerintem jobb, ha orvos látja. Menjen sokat csupin, de szerintem nincs nagy baj, szaladj be vele az ügyeletre holnap, abból nem lehet gond.
2009. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. júl. 18. 09:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, voltatok orvosnál? Mit mondott? Ja, előző vagyok...
2009. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nem lettem sokkal okosabb sajnos.Azt mondta hogy nem látszik semmi,várjak hétfőig és vigyem a háziorvoshoz.Ma már csak egy icipicit volt váladékos,mondjuk fél-egy óránként töröltem neki,és sokat volt pelus nélkül.Én arra gondolok hogy lehet hogy véletlen belekerült a kaki,és csak tisztult.Legalábbis remélem!
2009. júl. 18. 22:11
 8/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok megint. Jól van, lényeg, hogy a doki sem látott semmi érdekeset. Hátha tényleg csak a kaki tisztult :-D
2009. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!