Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba születése után mennyi...

A baba születése után mennyi idő (hét, hónap) elteltével "szabad" a babával tömegközlekedési eszközön utazni?

Figyelt kérdés
A babánk decemberben születik meg és a párom kijelentette,hogy amint megszületik a baba buszra ülve megmutatja a szüleinek,akik 15 km-re laknak.Amit én ellenzek,illetve nem tartom biztonságosnak a sok krákogó emberek miatt.
2012. júl. 29. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mi 10 naposan, de nekünk nem volt mas lehetösegünk. Vedönöhöz vittük es egesz uton aggodtam, nehogy elkapjon valamit. Egy pelenkaval le is takartam a hordozot. Miert nem ök jönnek meglatogatni?
2012. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van aki busszal viszi haza a babát a kórházból. Elég a baba arcára egy pelust tenni.

Ne ezért ellenezed. Ekkor babának még legalább 2 óránként kell szopni,sűrűn tisztába tenni stb. Ez az első napokban idegen helyen elég körülményes. Neked is az első hetekben sokat kell pihenned. Az anyósodék jöjjenek az első időben hozzátok babát nézni.

2012. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Végül is van aki busszal vonattal viszi haza a kórházból a babát.

Én legalább 4 -6 hétig várnék a buszozással neked is pihenni kéne szülés után.


Jobb lenne ha anyósodék mennének hozzátok.

2012. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kiki01 ***** válasza:
100%
Férfiak...Én 3 hónapig vártam a bkv-zással. Jól teszed hogy ellenzed, a busz nem egy újszülött immunrendszerének való.
2012. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

pár hónapig biztos nem buszoznék babával. én még a taxit se tartom elég tisztának ahhoz, hogy hazahozzam a babát a kórházból. ha nem lenne autónk, megkérnék vkit, hogy jöjjön értünk.


és igen, anyósék jöjjenek eleinte babalátogatóba.

2012. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
én villamossal vittem haza. 18 évesen, csórón, egyedül. jó szar volt. de nem lett semmi baja :)
2012. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Mi 4 hetesen vittük BKV-ézni először, mert menni kellett a dokihoz tanácsadásra, de nekünk nincs autónk, így muszáj volt buszozni. Azóta 2szer buszoztunk, most 6 hetes.
2012. júl. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!