Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fagyasztott anyatejcsiből...

A fagyasztott anyatejcsiből hogyan csináltok kaját, főzeléket a babának?

Figyelt kérdés

Sikerült elég sokat lefagyasztani, de nem tudom hogy készítsek belőle neki kaját! Ti hogy csináljátok?

Köszi a tippeket.


2008. máj. 7. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nagyon jó is, ha jut a főzelékébe tej, mert így krémesebb, finomabb és kicsit sűrűbb is lesz. Egyszerű, megfőzöd a zöldségeket (krumpli+akármi - répa,stb.), ha megfőtt, és a főzővíz annyi, amennyi kell, akkor öts hozzá tejet (vagy ha fagyasztott, akkor tedd bele és forrald fel vele (de ne sokáig, csak egy pillanatra), és ezzel turmixold le.
2008. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az anyatejet nem kell felforralni. Legalábbis a védőnőm azt mondta, mikor én kérdeztem tőle.

Én úgy szoktam, hogy az elkészített ételről leöntöm a vizet és a kicsit megmelegített anyatejet hozzáöntöm, turmixolom. Ha kevés lett a tej, öntök vissza rá a főzővízből.

2008. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad felforralni mert elvész belőle a Ca, immunanyag stb. csak megmelegíteni szabad
2008. máj. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!