Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjam 5 hós babámnak a...

Hogyan adjam 5 hós babámnak a paradicsomot?

Figyelt kérdés

Magját ki kell szedni, vagy utána passzírozni??

Meg kell főzni??

Hogyan készítsem??


2009. júl. 17. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

szia,

5 hós babának még picit korai, szerintem, nagyon allergizálhat

de ha mindenképp szeretnéd szigorúan mag és héj nélkül, főve, párolva, mártásként tört krumplihoz

2009. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az 5 hónapot én is korainak tartom. Nekünk a paradicsom rendszeresen kimarja a popsit, pedig kislányom már 2,5 éves. Úgy 1 év körül adtam neki először.
2009. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Turmixold össze neki. Sztem ártani nem ártassz vele. Vannak bébiételben is ilyen idős babának paradicsomos dolgok. Sőt talán már 4 hónapos bébiételbe is van olyan, hogy paradicsomos burgonya. Ha főzöd, kimennek azok a kevéske kis vitaminok is amit ebben a 21.századi zöldségben még vannak. Nyersen keverd neki v.mihez. Én így csinálnám. :)
2009. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok ! Nekem az volt a tapasztalatom a paradicsommal hogy vissza jött neki ! Volt hogy az üveges bébi kajába ( lencsefőzelék sonkával )volt paradicsom püré ! Elolvastam de a legvégén volt úgyhogy nem sok lehetett belőle ! Én 7-8 hónaposan adtam neki először és nem bírtam amit sajnos a mai napig sem pedig már 3 éves !! Jól gondold meg szerintem hogy mikor adod neki mert ha érzékeny a gyomra akkor savtúltengése lesz ! A doktornéninknek már akkor savlekötőt kellett kiírni ! Csak tanácsolni tudom hogy jól gondold át ! Lehet hogy hamar adtam neki vagy csak érzékeny ( másra sem !! ) !!
2009. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én etetős útmutatóm az első gyümölcsök közé irja (zöldség). Ki kell magozni, leszedni a héját, picit megfőzni (fél perc ilyesmi), mehet turmixba utána a többivel. Nyersen ne.
2009. júl. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Haját le , magját ki és főzni, ilyen kicsikének krumplival és nem sokat.

Az én 14 hónaposom meg van őrülve a paradicsomért, 1 éves koráig nyúztam-magoztam és nyersen ette, ma már úgy kapja ahogy van. Próbáld ki, észre fogod venni ha nem bírja a pocija.

2009. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!