Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kor után ti mit adtok...

Betta55 kérdése:

1 éves kor után ti mit adtok a babának enni estére? Tápszert 3-ast vagy junior gyerekitalt 1 éves kortól?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 06:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha adok neki még külön vacsit nem iszik tápszert és így akkor nincsen szinte semmi tejalapú étkezése!Reggiler tejpépet kap, délben főzeléket vagy husikat, délután 4-5 kor kap gyümölcsöt vagy ha olyan napja van akkor megeszi a májkrémes kenyeret (ritka).Este 8:15-kor kapja a 200 ml tápszert.Próbáltam neki töbször adni enni,de akkor a fő étkezéseken szinte semmit nem evett.Egyébként nem sovány.Éjjel inni kel egyszer és alszik reggel 6:30-ig.
2012. aug. 1. 17:36
 12/14 anonim ***** válasza:
én lányom rendes vacsit eszik már rég ota és utána kapta a gyerekitalokat nagyon szerete anélkül nem is aludt el mi mos 2 éves elmult önként tért át kakaora amit sima tejel csinálok .ha csak tejitalt kapta akor nem aludt el .
2012. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kislanyom 15 honapos, este iszik 170ml tejitalt, de kiprobaltam es ez nem helyettesitette a vacsit neki, mar koran felkelt es kert enni, pedig sokaig szokott aludni. Igy ez nalunk se vacsora, elalvasnal issza meg.
2012. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi!Én is bevezettem neki külön vacsit és ezt utána kapja.Bebát vettem és ízlik neki és alszik tőle rendesen.köszönöm a válaszokat.Ment a zöld kezecske! :-)
2012. aug. 19. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!