Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen színű legyen a babaszoba?

Milyen színű legyen a babaszoba?

Figyelt kérdés
olyanra gondoltam,hogy esetleg lilás-mintás tapéta az alja,bordűrrel elválasztva,és felül sárga.De nem tudom,hogy a plafon fehér maradjon-e,vagy legyen az is sárga,vagy kék,mint az ég.Nem vagyok kreatív,a fantáziám sem az igazi,segítséget kérnék és ötleteket.Ha képet linkelnétek,megköszönném.Más színösszeállítás is érdekel!

2012. aug. 1. 19:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a kis szőnyeg tényleg nagyon illik bele, ahogy elképzeltem a leírtak alapján! :)


Kedves kérdező, szerintem az ilyen mályvás-rózsaszínes is nagyon szép!

2012. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is most készítettük 1 éves lányom szobáját. Két szemben lévő fal sötétebb lilás, másik kettő pedig nagyon halvány lila, nem teljesen a plafonig, plafontól lejjebb kb. 20 cm-re bordűr csík felragasztva, amin fehér alapon lila és rózsaszín virágok vannak. Gyönyörű lett! :)
2012. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha tudtok képet tegyetek már fel hátha más is tud ötletet meríteni!
2012. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

9. válaszoló vagyok, találtam képeket:

[link]

[link]

[link]

[link]

Fluoreszkáló csillagok nekünk is vannak a plafonon.

Remélem jók a linkek.

2012. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jók a linkek.Nagyon szép szoba!És ez a sárga olyan jó meleg-érzetet kelt.Maradok ennél.Köszi mindenkinek!
2012. aug. 2. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!