Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a baja az 5 hós babámnak?

Mi a baja az 5 hós babámnak?

Figyelt kérdés

Éjszaka többször kell én megszoptatom, de óránként! Ráadásúl sírva ébred. Amúgy meg összevissza kapálodzik a lábát csapkodja ezt hallom egész éjszaka! Mitől lehet ez? A nagy melegtől ébred fel ilyen aktívan?

Másnak is ilyen a babája? Mit csináljak?

Amúgy elég nyugodt baba!


2009. júl. 18. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem a fogacskája mocoroghat:)

nekem erre ajánlotta a védőnő a Viburcol kupot.

2009. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a foga lehet,plusz a meleg.Nekem a dentinox gélt ajánlották,abban van egy kis lidocain.
2009. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van!Eddig átaludta az éjszakát,de most 2* vagy többször ébred!Én se tudom mitől van mert nem látom hogy meg lenne duzzadva az ínye!
2009. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Kislányom jövő héten lesz 5 hónapos. Dettó ugyanez volt éjszaka nálunk is. Kezét, lábát csapkodta, hol jobbra, hol balra fordult. Nagyon nyugtalanul aludt egész éjjel, velünk együtt. Én csak egyszer etettem meg, éjjel 2 körül, a többi alkalommal mindig visszaaltattam.

Reggel apa berakta a nagyágy közepébe, persze aludt 1 1/2 órát, nyugodtan, mélyen. :)

A fogina nem duzzadt, szerintem a nagy melegtől lehetnek ilyenek.

2009. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2009. júl. 20. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!