Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós a babám és én a lenor...

7 hós a babám és én a lenor sárga öblítőt használom, elég erős az illata, nem lesz baja a babámnak?

Figyelt kérdés

A babámnál nem használok öblítőt a férjem ruháit és némely sajátomat mosom azzal, de nagyon erős az illata, sokszor az egész lakásban érezni.

Nem akarom, hogy azért a lakás átvegye az illatot, így megkérdezem, hogy az időnkénti erős illat, vagy hogy a férjem viseli azokat a ruhákat, melyek erős illatúak, ártalmas a babára nézve?

Lehet ettől allergiás később, hogy nem "tiszta" levegőt szív?


2011. szept. 15. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baja nem lesz a babának.

5 hónapos kislány anyukája

2011. szept. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha az ő ruháit nem öblítőzöd, akkor semmi baja nem lehet.

ha a bőre érintkezne vele, vagy nyalogatná, az gondot okozhat, de csak az illat szerintem egyátalán enm ártalamas.

2011. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.En is azt hasznalom annyi hogy az o ruhaihoz kevesebb oblitot teszek igy nem olyan eros de megis jo az illata.A bore is birja szerencsere eddig semmitol se pattogott ki.
2011. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt használom, és én már egy ideje együtt mosom a mi ruháinkkal a babaruhákat. Annyi, hogy kevesebbet teszek, mint egyébként. De nincs tőle baja, és szerencsére a bőre sem érzékeny rá.
2011. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!