Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szúnyogcsípés beszokott...

Szúnyogcsípés beszokott dagadni gyermekeiteknek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
álltalába akkor dagad be ha valaki allergiás rá. de semmi komoly ne aggódj csak anyival másabb egy allergiásnál hogy bedagad meg kicsit fájdalmas
2012. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kisfiamnak jól be van dagadva.A homlokát csípte meg pont középen és a duzzadás még az orrnyergére is lement.Adtam neki calcimuscot meg bekentem fenistillel(ami mondjuk szerintem nem jó vagy allergiás rá,mert ahányszor bekenem még duzzadtabb lesz tőle a csípés),most meg bekentem ecetes vattával .A fülét is megcsípte meg a bokáját,hát azok is eléggé be vannak dagadva.Tegnap este csípték meg és ma jelentkeztek ezek a tünetek.A fején nagyon ijesztő,remélem reggelre csillapodik.
2012. aug. 1. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:
igen eléggé be tud dagadni sajna csak ne engedd hogy vakarja mert attól is dagadhat.. hamar le megy majd róla
2012. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Remélem :(

köszönöm válaszod

2012. aug. 1. 22:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Az egyik gyerkőcömnek is rendszeresen bedagadt. Egyszer a kézfejét csípte meg, szerencsétlennek olyan deformált lett a keze tőle, szinte a duplájára dagadt.
2012. aug. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!És mit használtál rá,hogy elmúljon? Most reggelre a fiam orra is jól bedagadt és teljesen másképp néz ki így a feje,borzasztó,hogy egy szúnyog mire képes.
2012. aug. 2. 07:12
 7/10 anonim ***** válasza:
A kislányomat kedden csípte meg a szúnyog, másnap reggelre nemcsak hogy bedagadt, de hólyagos is lett a felülete. Az orvosunk kamillás borogatást rendelt rá, két nap alatt levitte.
2012. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kalaszim válasza:
Úgy hallottam, hogy van egy új fajta szúnyog, ami átfér a szúnyoghálón és ha megcsíp akkor bedagad az ember azon része ahol megcsípte, de elvileg nem lesz tőle bajunk
2012. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen,van valami új szúnyogfajta,de borzalmas,ahogy bedagad a csípése

2012. aug. 6. 15:14
 10/10 anonim válasza:
Aloe tartalmú spray kell rá, és azonnal elmúlik!gyulladáscsökkentő,fájdalomcsillapitó,bőrnyugtató...nincs párja! minden csipésre, vágásra, horzsolásra, bőrfelszin-sérülésre! 14 éve használjuk,verhetetlen.
2012. aug. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!