Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos+1 hetes a kislänyom...

3 honapos+1 hetes a kislänyom a nevelöanyäm szerint mär adhatok neki banänt, fött s. repät, kruplit, borsot. Anyukäk ti mikor kezdtetek el etetni a manotokat? En meg korainak tartom. Az en länyom szopizik, es täpszert kap.

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

huh, én biztosan nem adnék neki ilyeneket.

mi barackkal kezdtük a hozzátáplálást, de én inkább azt javasolnám, hogy vegyél neki bébi-italokat és azzal kezdd el, mert csúnyán ki lehet vele tolni, meg magaddal is ha még iskolás korára is hasfájós lesz. meggyet lehet még , de a banánt azt csak jóval később a többi gyümi után, mert az nehezebben emészthető.

az italokat nagyon fokozatosan add neki, ha bejön neki pl. a barackos és nincs baja tőle, akkor az után adj neki egy pár kanál pépesített friss barackot. és mindig fokozatosan.

2009. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is cici+táp-os volt, 4 hónaposan kapott banánt, sárgarépa levét, már adhatsz friss édes almát (először levét). A főtt srépát még most sem emészti meg a gyomra, most 5 hónapos(úgy kakilja ki,a hogy megette). Krumplit szintén 4-4,5 hónaposan adtam keveset. Még egyikkel sem váltottam ki a tejcsit, csak tej előtt adom neki. Igaz nekünk muszáj kóstolgatni friss zöldséget gyümit, mert 4 hós korától nem szopik. Már kapott őszi barackot frissen, sárgát csak Hippest. Borsót még nem mertam adni, engem is felfúj. Sok sikert. Kóstoltathatsz, de ne adj sokat (1-4 kiskanálnyit)
2009. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3,5 honaposan kezdtem a hozzataplalast.Eloszor sutotok almaval,banan almaval majd barack kulonbozo gyumolcsok.Krumpli,repa stb...Eloszor bebieteleket adtam,majd magam csinaltam.Azota is en fozok neki,es nem lett hasfajos.9 honapos baba anyukaja.
2009. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hónaptol lehet krumpli, v, répa, alma, öszibarack, sütötök, cékla.
2009. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2009. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!