Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viburcol végbélkúp. Ismeritek...

Viburcol végbélkúp. Ismeritek vagy használtátok?

Figyelt kérdés

Védőnőm ajánlotta tegnap a fogzási fájdalmakra.

Egyébként Dentinox-ot és Nurofent használunk rá.

Ő nagyon javasolja,mert jónak találja és mert homeopátiás készítmény.

Csak az a baj,hogy én nem nagyon hiszek a homeopátiás dolgokba,de tény,hogy nem is ismerem őket.

Valaki tudna nekem véleményt mondani róla?Érdemes megvennem?


2012. aug. 2. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én használtam a 4 évesemnél, és használni fogom a kicsinél is, ha szükség lesz rá. A Dentinox nem jött be, Nurofent csak nagyon ritkán kapott fogzási fájdalomra. A golyós homeopátiás szerek nálam sem válnak be semmire, viszont a Viburcol kúpot csak ajánlani tudom!!!
2012. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A lányomnál nagyon de nagyon jól működött, viszont előtte a fiamnál nem, sőt...

Lányom frontérzékeny volt, én ezért alkalmaztam, megnyugodott tőle, tudott enni(nem csak vergődött evés helyett), aludni, nem szenvedett, fogzásra nem használtuk(juk), mert kopkop nem viseli meg.

2012. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi is ezt használjuk a kisfiamnál, nekünk nagyon bevált.


Ha csak kicsit nyafog akkor a Dologéllel próbálkozom, de ha az nem jön be akkor adom a kúpot.


Ha nagyon nyafog akkor Dentinox és ha nem nyugszik meg akkor a kúp.


Ennél erősebbet még sosem adtam, szerencsére nem is éjszakáztunk még egyszer sem. Most másfél éves 12 foga van.

2012. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor mi is megpróbáljuk!

2012. aug. 2. 18:38
 5/6 alaszka ***** válasza:
Én most ellenpélda leszek, nálunk semmi hatása nem volt, ugyanúgy nem aludt, és nyűgös volt, mikor este beadtam. Elhasználtunk egy dobozzal, de semmi hatás, csak bosszantott mert 2000 Ft az a pár db.
2012. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk sem használt. Én is pénzkidobásnak éreztem.
2012. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!