Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeptember első felében...

Szeptember első felében születő babának érdemes vásárolni rövid ujjú bodyt? Ti használtatok?

Figyelt kérdés
Ujjatlan (ruha alá) és hosszú ujjú van már. Nem tudom, hogy lehet-e annyira meleg, hogy egy 2-3 hetes újszülött rövid ujjú bodyban+valami nadrágban levegőzzön a babakocsiban. Az első gyerekem, aki április végi, 1 hónapig folyton pólyában volt.
2012. júl. 27. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hosszúujjú rugdalózóhoz ráadhatod a rövid ujjú body-t akár télen is :)
2012. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam októberi és egész télen használtuk a rövidujjú dolgokat.
2012. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom novemberi volt, de rengeteg rövidujjú bodyt használtunk. Ha kimentünk, úgyis ráöltöztettem, de a fűtött lakásban elég volt a rövidujjú is. (Igaz Ő egy percet sem volt pólyában - kivéve a kórházban 1-2napig)
2012. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is használtuk, bár nem pólyáztam őket egyáltalán. Szerintem érdemes néhány darabot venni az első 2-3 méretben télre is! Újszülöttet úgysem viszel ki egy réteg ruhában levegőzni, minimum 2 réteget fogsz ráadni, és akkor a hosszú ujjú rugi vagy h.u. póló alatt lehet rajta rövidujjú body, ha melegebb van.
2012. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeptember 15-i lányomra adtam rövid ujjú bodyt a rugdalózó alá, amikor hűvösebb volt. Most is így csináltam a kisfiammal az első hetekben: ha melegebb volt az idő, akkor elég az ujjatlan body a rugi alá, de ha hűvösebb van, akkor jobb a rövid ujjú.
2012. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze!

Én sosem értettem, amikor a barátnőm kérdezte,hogy novemberi babájának vegyen-e rövid ujjút! Annyira szeritnem senkinél sincs meleg,hogy ne kelljen téli újszülöttnek a rugi alá feladni!

2012. júl. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!