Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tízórai és uzsonna ötletek?

Tízórai és uzsonna ötletek?

Figyelt kérdés
1 éves a fima, tejen kivül gyakorlatilag mindent eszik. De néha feladja a leckét a reggeli tízórai uzsonna vacsi...nem vagyok elég kreatív. Ti miket adtok a gyereknek enni?
2012. aug. 2. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

sokszor én is dilemmában vagyok mit egyen a gyerek.

tojás, felvágott,virsli,kockasajt,banán,tea,kakaó,gyümölcslé,joghurt,

kalács,zsömle kenőmájas,vaj,bundáskenyér,tejberizs-gríz,

de van hogy vacsira is azt kapja amit ebédre

na kifogytam..


2 éves kislány anyukája

2012. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2012. aug. 2. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is bajban vagyok sokszor, de miota bátrabb vagyok kaja téren egyre könnyebb.

Reggeli: Tejpép, aztán reszelt sajt vagy kockasajt, vajas- vagy kenőmájas kenyér, felvágott.

Tizorai:gyümi variáciok.pl ma alma-őszibarack volt egy kis babapiskotával.ha nem gyümi akkor gyümis joghurt :-)


uzsi: vaniliás krémturó, kinder tejszelet, gyümölcs variáciok, ha csipegethetnékje van akkor kalács vajjal,vagy felvágott-sajt-zsömi-vaj

vacsira az ebédet kapja, én kétszer fözelékeztetem, ma pl cukkinis csirkés fözi volt krumplival sűritve.este utána még iszik kis tápit és ennyi.

Ő is egy éves lányka, pont ma egy éves :-)))))

Több most nem ugrik be.

Néha megengedek egy kis babapudingot vagy vaniliásat vagy csokisat,imádja !

Én is nézni fogom a válaszokat ,engem is érdekelnének jo ötletek :-).

2012. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!