Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időpontban szoktátok...

Milyen időpontban szoktátok babakocsiztatni a kicsiteket?

Figyelt kérdés

Evés után kicsivel, vagy közvetlenül, és mi van ha elalszik, nem baj ha felébred míg bepakolom a babakocsiba?

Vagy várjam meg míg felébred? De akkor meg rögtön éhes szokott lenni :S

Mi az optimális?

Tapasztalt mamik válaszát várom!

És délelőtt, vagy délután?



2012. aug. 2. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi délután 5 körül szoktunk kimenni. A nagy meleg miatt korábban nem szívesen viszem ki. Ha nincs olyan nagy meleg, akkor is általában délután, ebéd és uzsonna között.
2012. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi fél 8kor eszünk este, utáan negyed óra -20 perc büfi és utána séta.

7 hetes babó (de így csináltuk az elejétől)

2012. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

egy részlet kérdés kimaradt,mert más egy napi ritmus egy 3hónapossal,mint egy 1évessel.


ha csak pár hónapos akkor én evés után szoktam. amikor ilyen meleg van akkor 9-10körül. délután meg 4-5után.

2012. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

6 hetes a kiscsaj, eddig nem vittem babakocsival, csak anyuékhoz mentünk le vidékre, ott levegőzött :)

de itt a panelben kell vinni.

2012. aug. 2. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém ennyi idős korában kocsiban tudott a legjobban elaludni, úgyhogy ha láttam rajta, hogy álmos, kocsiba tettem és levittem. Szerintem ne ébreszd fel emiatt, és reggel vagy délután vidd le, amikor nincs olyan meleg.
2012. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kiki01 ***** válasza:
A napszak az ahogy esik, de mindig szopi után közvetlenül, persze csak ha nem alszik be, ha látom hogy vevő egy kis kimozdulásra. Na meg az sem elhanyagolható szempont hogy előtte hogy hagy lefürdeni:)
2012. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na én most szopi után levittem, tök jó volt :)
2012. aug. 2. 21:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Délelőtt sétálunk és 18h után ha hazaért apuka
2012. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!