Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszék! Aki ismeri ezt a...

Kerria kérdése:

Etetőszék! Aki ismeri ezt a típust, megírná a véleményét, tapasztalatát!?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a típusú fa etetőszék tetszik, mert szét lehet szedni és így asztalka és szék is. Így használhatná napközben, majd átalakítanám etetésekhez. Mit gondoltok? Mennyire stabil? Jó ez a típus? Vagy érdemesebb a csak etetőszékeket választani?


2012. aug. 2. 20:42
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy link, amin egyből be is jön, amire gondoltam.

Köszönöm

2012. aug. 2. 20:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyesmi volt.

Egy darabig így egyben használtuk, aztán 14-15 hóstól kezdve pedig szétszedve. Aztán mikor megszületett a kistesó, akkor lecseréltük ikeás kisasztalra + 3 kisszékre (hogy én is le tudjak ülni). A kistesónak vettünk egy sima olcsó ikeás etetőszéket.

Egyébként tönkrement ez a fa etetőszékünk, de nem azért, mert rossz lenne, hanem mert nem funkciójaként használták a gyerekeim: felálltak a szék-részben mindketten és egyszerre elkezdtek ugrálni, így széttört. Az asztalból meg hasonló okokból kiestek a csavarok. Szóval kukába került ez az etetőszék, de tényleg az ugrálás miatt, egyébként kb 2,5 évig, majdnem 3 évig használtuk.

2012. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekunk is fa etetoszekunk volt mindket gyermeknel,szerettuk nagyon.Praktikus nagyon.Kesobb az asztalt hasznaltak gyurmazasra,rajzolasra.Most is ilyet veszunk majd ha a pindurka mar tud rendesen ulni.
2012. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is hasonlónk van, szerintem nincs vele semmi gond. Tényleg praktikus és sokáig használható
2012. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát kétségkivül praktikus, de nekünk mivel a fiam azóta is örökmozgó úgy döntöttünk, nem elég az a heveder, mert nem ült benne nyugton, máshol szerencsére kipróbáltuk, de nem jött be. a brendonba vettünk egy tourago etetőszéket ami 5 ponton rögzitett és ebben megmaradt, most is ezt használjuk pedig már 20 hónapos. szeret benne ülni hát igen nem szétszedhető, de nem is ez a dolga. mi is az ikeába vettünk kis asztalt és amúgy azon játszik, kb 1500 ft volt. és nem köti össze ő sem az étkezést a későbbi játékkal. szerintem ha teheted vegyél egy normális etetőszéket amibe bekötheted és ott is hagyhatod, ha úgy van dolgod. asztalkát meg széket még ráérsz utána is vadászni.
2012. aug. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!