Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-3 hónapos babának lehet...

Luna20120323 kérdése:

1-3 hónapos babának lehet adni málna levél teát? Milyen nyugtató teák vannak? Mi oka lehet hogy keveset alszik?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

semmilyen gyógyteát nem szabad babának adni! csak és kizárólag orvosi utasításnak!

pr hónapos baba ihat forralt hűtött vizet és babateát. ha székrekedése van akkor kamilla teát, 3 hónapos kortól pedig édeskömény teát, azt slussz!


egyébként nem értem hogy jutott eszedbe a málnalevél tea!

azt vrandós nőknek ajánlják mert a méhszájat puhítja és teherbeesés előtt is ajnljk. de 1-3 hónaposnak???

2012. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyire keveset alszik? éjjel v. nappal?
2012. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Málnalevelet semmiképpen, ez egyébként sem a leggusztusosabb ital... Édeskömény teát viszont nyugodtan adhatsz, én már elég hamar adtam, mert hasfájós volt. Ezen kívül orvosi javaslatra gyenge kamillateát is adhatsz (ha sokáig nem tud kakilni és szenved tőle).
2012. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kevés alvásnak az is lehet az oka, hogy fáj a hasa, vagy egyszerűen nem képes még önállóan elaludni, ellazulni. Ha látod, hogy fáradt (ásít, dörzsöli a szemét), akkor sötétítsd be a szobát, vedd a picit a karodba, és segíts neki, hogy ellazuljon (énekelj, picit ringathatod is). Amikor már nyugodtabb, látszólag ellazult, akkor próbáld letenni, hogy magától aludjon el. Én a témában ajánlanám neked Tracy Hogg, A suttogó titkai c. könyvét. Nekem sokat segített, mert sokáig nálunk is nagy gondot okozott az alvás. Volt olyan nap, amikor összesen 20-30 percet aludt, a fennmaradó időt pedig végigüvöltötte. Szerencsére végül sikerült megtalálni a neki megfelelő altatási módszert.Előző voltam.
2012. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Málna levél teát nem!!!!!!!
2012. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!