Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 4 hónapos babának mi...

Egy 4 hónapos babának mi lenne jobb sportbabakocsi vagy mózeses?

Figyelt kérdés
7 kg 68 cm a baba.
2012. aug. 3. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Az én babám már sportban van. 3 fokozatban dönthető. Ha látom, hogy mindjárt bealszik akkor leengedem, így majdnem vízszintesben van. Már 3 hete így közlekedünk. 4,5 hós a fiam.
2012. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
4 hónaposan még ne ültesd ha nem muszáj! a sportbabakocsi majd akkor lesz jó, ha nagyobb. Ilyen picinek még legyen normális babakosija!
2012. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

4 hónapost akkor tehetsz bele a sport részbe ha teljesen dönthető és altámasztott, de akkor se a legjobb, az majd leginkább 6 hónapos kor felett lesz jó. az ülőrészét meg főleg ne emeld fel, 1 válaszoló, neked is azt ajánlom, tönkremehet a kis gerince ha felülteted, hidd el, nem éri meg!

mi a sport és a mózes között a hordozót tettük a babakocsira, nagyon szerette a pici, abból ki is látott és kényelmes is volt

2012. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi is most a hordozót használjuk, de nagyon szeret nézelődni és hason lenni, ilyenkor ki kell vennem. Ezért gondolkodom, hogy mi legyen. A mózes jó még neki csak nagy a fala és hason nem lát ki belőle.
2012. aug. 3. 17:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam nem fért már a mózesbe ilyenkor, sportban volt, teljesen vízszintesig dönthetőben. Én mózest biztos nem vennék ekkora gyereknek.
2012. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vennem nem kell, 3 részes a babakocsink (hordozó, mózes, sport), csak, hogy melyiket használjam..abban nem vagyok biztos.
2012. aug. 3. 20:49
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Első vagyok! Jol le lettem pontozva.

Azt egyébként nem birom megérteni, hogy abban a béna hordozóban mivel jobban a gyerek, mint egy olyan babakocsiban aminek a háttámlája egy picit meg van emelve? Egyálltalán nem ül. Majdhogynem fekszik benne.

2012. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam!
2012. aug. 5. 07:09
 9/11 anonim ***** válasza:

első válaszoló!

a hordozó úgy van kialakítva, hogy a baba testsúlya eloszlik az egész hátán, egyébként a pocakodban is ebben a pózban volt, természetes és nem megterhelő!


míg a sport babakocsi felemelt háttámlája teljesen természetellenes póz neki, a derekára van terhelve a baba egész testsúlya, de ennyi idősen még nem veszi erős izomzat körül a gerincét, így nagy nyomást kap a sérülékeny csontja amitől akár el is görbülhet! nem szabad megemelni se 4 hónaposan, majd 6 hónapos kor után lehet picit, addigra már erősebb lesz a háta, utána pedig ültetni akkor lehet amikor felül magtól, hisz ha már egyedül is képes csinálni akkor biztosan megérett rá.


nekem tényleg teljesen mindegy mit csinálsz a babáddal, viszont átgondolni azért lehet, hogy megéri-e

2012. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. A mi kocsink olyan, hogy a sport alsó fokozata szerintem kb. olyan 5 fokkal magasabb ezt azért is szeretem mert így nem bukik (nagyon bukós a babám még minig) a második fokozat viszont amit nagyon ritkán használunk még olyan 30fokban van kb. Ez a fokozat sem terheli meg szerintem a gerincét mert az egész háta a popsijáig rajta van. Még anyósommal össze is ugrottunk ez miatt mert ő azt mondta, hogy két hónaposan már emeljem meg.
2012. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!