Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szülinapra?

Első szülinapra?

Figyelt kérdés

Ezt gondoltam a babám első szülinapjára ajándékba. Szerintetek jó ötlet, tudná már használni? Még nem indult el, kapaszkodva lépeget 2 hónapja. Az írja, hogy segíti az egyensúly érzéket. Lehet egyenlőre csak tologatná, illetve ki-be pakolna a csomagtartóba...


[link]


2012. aug. 3. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korai. De megveheted már most, karácsonyra jó lesz.
2012. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Korai, és nekem az a tapasztalatom, hogy a műanyag játékok ilyen téren jobbak. Én ezt vettem a kislányomnak 19 hónapos korában:


[link]


Másfél éves kortól ajánlják, és akármilyen szépnek és jónak látom én, még most 2 évesen sem ezt használja, hanem neki ez tetszett meg a játszótéren:


[link]


Ilyet kellett venni neki, és olyan nagy a szerelem vele, hogy csak na. Belátom, hogy sokkal könnyebb vele mozogni, felemelni, mint a fából készült nyuszival, de remélem, hogy az is sorra kerül egyszer csak.


Én a helyedben bébitaxit vennék, azzal is ellenkeztem, mert nem akartam műanyagot venni, de a szomszéd kisgyereknél annyira boldogan eljátszott a bébitaxival, hogy kapott az Auchanból 2.300 Ft-ért egy rózsaszín bébitaxit. Még most is boldogan használja odakint.

2012. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venném meg. Akkor már inkább egy jó fajta szülőkaros bicikli.
2012. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na arról is van tapasztalatom, egy tök jó triciklit vettünk neki az Aldiban tavaly, élénk zöld és narancssárga és kék színű, illik kislányhoz és kisfiúhoz egyaránt, 3 év garancia, könnyű és biztonságos, semmi flanc vagy csicsa. Tök büszkén tologattam benne, míg egy évre rá meglátott a játszótéren egy leharcolt macifejes triciklit. Annyira el volt varázsolva tőle, hogy zenél is jó hangosan, már nem volt pedálja rendesen, maci szeme kinyomva, matricák már sehol sem voltak rajta, de a lányom totál beleszeretett. Nagyon sírt szegénykém, mikor a kislány és az anyukája mentek haza és vitték a macis triciklit.

Szóval a gyerekeknek olykor más az ízlésük, mint amit mi jónak és szépnek gondolunk nekik... :-)

2012. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megvenném, a fiam 9 hósan kapott ilyet, már megyeget vele 1 évesen.
2012. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!