Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki sütött első szülinapr...

Krisztina27 kérdése:

Mindenki sütött első szülinapra tortát?

Figyelt kérdés
Vagy van aki rendelt. Lassan itt a fiam szülinapja de még soha nem sütöttem tortát, és nagyon szeretnék neki én sütni sajátot, fogalmam sincs milyet, a rendelés is eszembe jutott már de akkor meg eszembe jut az elsőt én akarom sütni neki. Esetleg valaki tudna ajánlani valamilyen bevált receptet. Nagyon ráparáztam erre a témára, szeretném ha finom is lenne jól is nézne ki. Tudom, hogy másoknak egy hülye kérdés ez, de nekem ez most a fő probléma.
2012. márc. 19. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én rendeltem. :)

Szoktam sütni mindenfélét, de tortát nem. Így nem akartam ezzel kiserletezgetni. Így maradt a cukrász ismerostol rendelt torta.

Azon kívül volt mit sütni-fozni a rokonoknak, így nem bánom, hogy a tortát nem én csinaltam.

2012. márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szia én a kisfiamnak sütöttem otthon és nem vagyok egy nagy konyhatündér de finom lett és szép, hama el is készült, én azért nem rendeltem mert a kisfiam akkor még tejérzékeny volt és anélkül kellett csinálnom. sztem keress jo tészta receptet a neten, megsütöd, 3-ba vágod és tegyél bele krémet, én két félét csináltam.

egyik: narancslében föztem meg a pudingot és vajat kevertem bele (Liga lehet abban nincs tej). a másik meg gesztenyepürét kevertem össze kis vajjal meg kakaoporral. ezek voltaka krémek, ha a tetejére nem tudod mit tegyél, lehet venni vidám mesés ostyalapokat cukiban, tescoban, de egyre nagyon vigyázz:) ne tegyél rá gyertyát, én sajnos megjártam,a kisfiam egyböl belemarkolt a forro gyergyába viaszba utána már nem érdekelte a torta és mi ettük meg azö tejmentes tortáját.. ha gondold este megkeresem neked a tészta receptet is. zsuzsi

2012. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én ezt a fajtát csináltam az első és a második szülinapjára is (ezt nem kell sütni, könnyű megcsinálni, és isteni finom, fél óra alatt elpusztította a család). :)

[link]

2012. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
én rendeltem neki.epres joghurtosat.volt rajta marcipán figura is,meg egy 1-es gyertya,mag felirat,meg egy tüzijáték.szép volt:)
2012. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Holnap lesz a születésnapja, így holnap csak hármasban ünneplünk, erre cupcake-et vagyis krémes muffint csinálok.

Amikor majd jön a rokonság, arra rendelt torta lesz, így is főzhetek eleget. :)

2012. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én muffint csináltam:)

Akartam venni muffin tartót, amit persze akkor nem lehetett kapni, most kb 1500-ért árulják az auchanban.Mindegy, megoldottam:)

A muffin csokis meggyes volt, fehér csokival a tetején.ilyen lett:

[link]


A díszítésen még van mit csiszolni, de mindenkinek nagyon ízlett, a 2. szülinapjáig meg még van időm gyakorolni:)

2012. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, még gondolkodom melyiket süssem meg.
2012. márc. 19. 13:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Én vakondtúrást csináltam neki. Szerintem ez kifejezetten gyerekeknek való, aranyos, mutatós és nem lehet elrontani :) Az össznépi bulira rendelt torta volt.
2012. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugyanazt csináltam, mint a 3-as válaszoló :) Nálunk is elfogyott, de az ünnepelt konkrétan hányt tőle :D
2012. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
[link] nálunk nagy kedvenc ez!
2012. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!