Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért tol el magától mindenkit...

Miért tol el magától mindenkit a 9 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Amióta ül és áll (most már a bútorok mellett lépked is) azóta már nincs anyához-apához bújás :(

Felveszem akkor majd kiugrik a bőréből, ugrál, hangosan nevet, de kb. 5 mp és két kézzel tolja el magát tőlem :(

Az esti altalásnál is, sőt néha szopi közben is :(


Nagyon rosszul érint, mert Ő a 3. babám és az első kettővel ilyet nem tapasztaltam :(


2012. aug. 3. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ő valószínűleg aktívabb ezen a téren, mint az ez idősebb gyerekek.

Majd ha megunja, hogy fel tud állni, nem lesz újdonság, majd elmúlik, ne aggódj. Plusz mostanában várható a szeparációs szorongás, amikor állandóan bújni fog. :D

2012. aug. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is nagyon önálló volt a lányom, bárkivel elvolt, senkihez nem kötődött igazán érzelmileg különösebben, a 9hónapos szeparációs szorongást észre sem vettük, szopiról már 9hósan le akarta választani magát, annyira nem érdekelte vagy a mellem, vagy a közelségem, aztán 14-15hós kora körül elkezdett mindent és mindenkit ölelgetni, puszilgatni, simogatni, ne add fel!!!


A tiédet most jobban érdekli a mozgás, de mi példánkon látod eljöhet még az az idő, amikor a szeretet lesz számára a legfontosabb. 15hós korában apját is engem is megragadott az arcunknál fogva és fúrta bele az arcát a nyakunkba meg az arcunkba, hogy szejeszeje! Nem téged mint szülőt tol el, hanem inkább a mozgást részesíti előnyben, így fogd fel! Én lepődtem meg a legjobban amikor nálunk eljött ez a változás, mert akkorára feladtam hogy kimutatja felénk az érzéseit, de eljött!!!!:-)

2012. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!