Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája szintén csak...

Akinek a babája szintén csak kézben, sétálgatva volt elalvós, milyen idősen jutott oda, hogy magától, esetleg játék közben elaludt?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos lesz és csak dajkálva, alszik el, de azt is csak akkor ha sétálgatok vele. Mikor leteszem és kinyílik a szeme, újra fel kell venni, nem alszik el magától. Elrontottam? Fog ez változni? Egyre nehezebb és hát nem bírja a derekam sokáig.
2012. júl. 13. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:

:)))) nehéz???

1 éves koráig ringattam, akkor volt 12 kg.


Én akkor mondtam azt hogy nem bírom, már tényleg nehéz volt, meg még énekeltem is neki, volt hogy 2 óra is volt

mire elaludt, meg neki is kényelmetlen lett.

Magam mellé fektettem, simogattam, és úgy aludt el 1 évesen.

2012. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is csak így aludt el, és még az se volt jó neki ha leültem vele, nekem is járkálni kellett a házban, hogy elaludjon. Mindent kipróbáltam aztán feladtam. Aztán olyan 4,5 hónapos volt amikor nem volt jó neki ölben, csak feszengett, majd kiugrott a kezemből annyira megfeszítette magát, ekkor letettem a kiságyba és azóta magától elalszik. Néha még van, hogy babusgatni kell az ölemben, de elaludni mindig a kiságyban szokott. Ne add fel, van még remény, de addig is próbálkozz, és lehet, hogy nektek hamarabb megoldódik. Kitartást:)
2012. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na igen, énekelni is kell! :) Akkor ne is reméljem, hogy hamar leszokik róla... :)
2012. júl. 13. 17:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 8 hónapos és születése óta kézben ringatom. Egyébként érdekes, amit az előttem hsz ír, mert volt már h látszott rajta h nagyon fáradt, elkezdtem sétálgatni vele, és megfeszítette magát utána meg mitha ki akarna esni tolta kifelé a testét...Először nem tudtam mire vélni, beraktam a kiságyba, h szóljak apának, h vigye ő egy kicsit mert nálam ma nem alszik...és csak füleltünk, h mi ez a nagy csend...Hát bealudt :) Azóta ha ezt csinálja, én is hopp! be rögtön a kiságyba! Ritkán van iylen, de hagy tanuljon és remélem egyre többször fog ez előfordulni! :)
2012. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 5 hónapos, szintén csak kézben ringatva alszik el, akármennyire is fáradt, sőt, eddig még lerakni sem tudtam, rajtam volt hajlandó aludni napközben, ami azért volt nagyon érdekes,mert este sosem volt gond,átalussza az éjszakát a kiságyában. Ahogy betöltötte az 5 hónapot, egyik pillanatról a másikra le tudtam rakni és 2-3 órákat is alszik napi kétszer-háromszor :-))) Reménykedem benne,hogy az egyedül elalvás is nemsokára így fog megoldódni,pikk-pakk :-D
2012. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ilyen feszítés nálunk is előfordult már, ki is próbálom, én is leteszem majd.
2012. júl. 13. 18:28
 7/10 anonim ***** válasza:
7 hónapos volt a fiam mikor már nem ölbe aludt el. De még most is úgy alszik hogy az ágyunkon ülök és nézem a kiságyban. Nem szólok, csak vele vagyok. Valahogy muszáj volt leszoktatni! ;-)
2012. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pontosan már nem emlékszem, de talán 6 hónapos kora után már beraktam a kiságyba, és elaludt. Volt, hogy egyből, volt, hogy játék közben. Van remény! :)
2012. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2.5 hós koráig nappal csak ölben aludt el és csak úgy aludt, hogy a hasamon volt,ha letettem felébredt,most 3.5 hós már elalszik az ágyában,nézi a zenélő forgóját,de ott vagyok vele és simizem a fejecskéjét míg elalszik.

Szerintem,mikor már látod, hogy csukogatja a fejét, próbáld letenni, de ne a saját ágyába, hanem a tiétekre,esetleg feküdj mellé,az enyém szereti, ha "belelihegem" a meleg levegőt a nyakába,szereti az arcába dörgöli a textilpelust is.

Próbálgasd fokozatosan,esetleg vegyél neki morzsolókendőt, az enyém azt is szereti :)

Kitartás

2012. júl. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg nagy butaság volna, ha a Ti ágyatokra tennéd. Miért szoktatnád az egyik rosszból a másikba. Tedd a saját ágyába, azt kell megszoknia, hogy ott alszik. Kitartás! :)
2012. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!