Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik a 3 hónapos...

Miért nem alszik a 3 hónapos kislányom nappal? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az én 3 hónapos kislányom nem akar aludni nappal, éjjel meg 12-13 órákat is alszik. Persze enni felkel,de már alszik is. Én már nem tudok mit tenni, minden módszert kipróbáltam. Azt viszont látom, hogy igénye lenne rá, mert egy idő után nyűgös és sír a fáradságtól. Régebben elaludt a cicin, de már attól sem alszik el.
2008. máj. 8. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is ilyen volt, nem akarták elhinni. A férjem okoskodó rokonai is azt mondták, hogy olyan nincs..., pedig van. Azzal nyugtattam magam, hogy legalább este alszik. Néha 10-20 perceket aludt napközben, és utána úgy ébredt, mintha 2-3 órát aludt volna. Egy hete múlt 4 hónapos és pár hete a dolog magától megoldódott, pl. most is alszik:-) Délelőtt legalább 4 órát du-án 1-2 órát. Szerintem légy türelmes, hátha ő is "kinövi".
2008. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háát köszi. Csak sír, tudom, h álmos azért, de nem aludna. Mondjuk most épp alszik, de most jöttünk az oltásról.
2008. máj. 8. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én lányom is ilyen.Örüljünk,hogy éjjel alszanak.

Nekem de.alszik 1/2 órát,és 2 hete du.1,5-2 órát.Azta´n csak este 9kor megY aludni.

Majd lessz másként is,ha nagyobb lessz.De lehet,hogy akkor sem fog napközben aludni.

2008. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az idő múlásával, majd más lesz az alvásigénye, de legalább ti tudtok este aludni, ami nagy kincs!!Cumit adsz neki?Régen nekem is cicin aludt el, de felváltottuk cumira és bejött.Nekem délelött 2x fél órát alszik, délután pedig 2 órát és hajnali 2-3-kor mindig fel kel ,nyöszörögve,de vissza alszik, csak én is felkelek hozzá.
2008. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs cumink.
2008. máj. 9. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!